Agnes004

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: -

Babydream Pflegelotion

Babydream Pflegelotion
2019. március 13.

Nekem nem vált be, csípi a kezemet egy ideig, illetve pirosan kipattogzik tőle a bőröm ezért babám bőrére nem is kentem. A zöld társával nincs ilyen probléma. Azért kap 2 csillagot, mert ennek ellenére jó az állaga és az ára de nem veszem újra.

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Kondicionáló

Joico Blonde Life Ragyogó Szőke Kondicionáló
2019. március 7.

Gyöngyházas csillogó fényt kap tőle a hajam a maszkkal összekeverve használom ami szerintem jobban kiegészíti a hidratáló hatását. Egyedül használva nem éreztem az 5 csillagos hatást. Könnyen kifésülhető és puha lesz tőle a hajam.
UPDATE: Le kell pontoznom, a termékcsalád nagyon kiszárította a hajvégeimet és teljesen töredezett lett :(

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. február 23.

2,5 hónapos babámnál a kezdetektől ezt használjuk. Semmilyen iritációt nem okoz, mindenmentes, tökéletesen megfelel a célnak (popsi és arctörlésre használjuk), kellően vastag, nem szakad és az ára is kitűnő akciósan (rossmann kártyával további 10% és vásárlás végi 10%-os kedvezménnyel 800 Ft a 4X80as csomag). 5*, sokszor újravesszük még!
TIPP: Fejjel lefelé kell tárolni a bontatlan csomagokat, és így kellően nedvesek lesznek a lapok a csomagolás elején is, de szerintem ez minden ilyen nedvesített kendőre igaz ;)