Agnes3518

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2019. május 16.

Nagyon szép valóban a Rose Gold árnyalata. Nem fényes annyira mint mikor csak kézen kipróbáltam a boltban. Szépen építhető. Jó, hogy nagy a felületet, így nagyobb ecsettel is könnyen használható.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. március 29.

Két hete használom és nagyon elégedett vagyok. Sokkal szebb lett a bőröm, főleg az orromon. Kevésbé fényesedik át a sminkem. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette
2017. március 14.

Ez eddig a legjobb kontúr termékem. Olyat kerestem amiben használható matt világos szín is van.
Eddig még nem mertem megvenni, mert az itteni vélemények szerint nem a legjobb. Bár ahogy néztem a krémes kontúr termékek nagyon megosztják a véleményeket.
Dm-ben néztem előszőr és ott nagyon nem tetszett. Mint utáná kiderült azért, mert szinte teljesen be volt száradva a teszter (ott majdnem 6000 Ft volt). Müllerben jobb volt a teszter, több a természetes fény is, hogy lássam mit is veszek. (Ott még a Sleek termékét is néztem. Az ehezképest sárga.) Az ára is jobb volt, így végre megvettem a 01-est.
A csomagolása csinos és tetszett, hogy le volt ragasztva. A kontúr szín tökéletes, nem narancsos. A világos szinte madjnem fehér, de eldolgozva nagyon szépen mutat, nem tűnik el. Az állaguk nagyon jó, jól eggyütműködnek az alapozómmal ( Catrice HD). Nagyon krémes, eldolgozva puderes és egyáltalán nem zsíros. A világoshoz lapos alapozó ecsetet, a kontúrhoz egy korrektor ecsetet használok a felvitelhez. Eldolgozni a highlightert sminkszivaccsal szoktam, a kontúrt ecsetekkel.
Ha eldolgozom őket, nem mozdul el alatta az alapozó mint a Freedom sticknél. Kevésbé fényesedik át a homlokomon, az orromon és mellette mint a Catrice palettáját használva. Talán még a Catrice stick amiben jó a kontúr szín, csak annak a világos színe sajnos nem matt. Ez eddig a legjobb és legtarósabb kontúrozóm.