agnesbagi

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2018. november 11.

Az eddigi legjobb spirálom, látványos pillákat csinál, tartós, nem kenődik, mégis könnyen eltávolítható (bár én kétfázisú szemfestéklemosót használok mindig a szememre). Az ára elég borsos, viszont fél évig kitart egy tubus, és nem kell azon aggódnom egyáltalán napközben, hogy vajon a szemem alatt van-e fekete paca :-)

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2018. november 11.

A Hypnose Drama szempillaspirált imádom, így kíváncsi voltam, hogy ez az új típus milyen. Nekem csodaszép pillákat csinál, dúsít, ível és hosszít is egyben, bár én szerencsés alkat vagyok, mert elég hosszúak eleve a pilláim. Kétfázisú szemfestéklemosóval pillanatok alatt le tudom szedni. Viszont eszméletlenül kenődik napközben a szemem alá, frissen bontva és néhány hetesen-hónaposan is, annyira, hogy az már nagyon feltűnő és zavaró. Így bármennyire drága és fáj a szívem érte, ki kellett végül dobnom.

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus
2018. szeptember 15.

Hihetetlenül vékony vonalat tudok vele húzni. Szép, erős fekete szín. Talán van nála pigmentáltabb, de nekem így is tökéletes, pedig nálam a tus az alap sminkhez tartozik reggel-este :-) Kb. 2 hónapja használom, így még nem tudok nyilatkozni arról milyen hamar szárad be/meddig lesz elég, de frissítem a véleményt, ha elfogy :-)

Update: nagyon sokáig kitartott, majdnem másfél évig tudtam használni (rendszeresen, nem csak alkalmanként), mielőtt elfogyott volna. Már újra is vettem :-)