agnesbagi

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Facial Oil

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Facial Oil
2021. április 5.

Az első pár használat után pattanásokat okozott, de mivel ez előfordul az elején, amíg megszokja a bőrünk, hogy testesebb krémre váltottunk, ezért nem hagytam abba a használatát. Jó döntés volt, hogy türelmesen kivártam, nagyon megszerettem ugyanis ezt az olajat. Valóban lassabban szívódik be, mint egy krém, cserébe viszont pár hét használat után látványos hatása is van. Eleve nincs sok ráncom szerencsére, de a meglévőket egyértelműen simábbá tette. Az illata számomra nagyon kellemes. Nyárra soknak érezném a kombinált típusú bőrömhöz, de ősszel újra fogom venni.

Kiko Smart Color Mascara

Kiko Smart Color Mascara
2020. július 12.

A KIKO más spirálját szeretem, de ez mintha semmit nem csinált volna. Éppenhogy valami kis szín látszódott, de ennyi. Próbáltam másik spirál fölé használni, hogy akkor legalább a dúsítás-hosszabbítás legyen meg, és csak egy kis plusz szín legyen a szemem kiemelése érdekében, de úgy meg a fekete teljesen elnyomta. Mintha egy régebbi spirált vettem volna, amiben már nem volt friss a festék, vagy nem is tudom. Szerencsére nem volt drága, de akkor is szomorú, hogy számomra használhatatlan volt.

Kiko Dark Treasure Mascara

Kiko Dark Treasure Mascara
2020. július 12.

Az eddigi egyik legjobb spirálom volt. A kis kefe miatt könnyű vele dolgozni, nem kenődik a szem alá, de könnyű eltávolítani. Nagyon sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt, remélem visszahoz a KIKO valami hasonló konstrukciójú spirált.