Best of Beauty 2019

AgnesBor

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

La Splash Cosmetics Lip Couture Liquid Lipstick Matt Folyékony Rúzs

La Splash Cosmetics Lip Couture Liquid Lipstick Matt Folyékony Rúzs
2017. június 14.

Csalódás... Guadalupe árnyalatban van meg, ami nem matt, hanem fényes metál árnyalat. A színe nagyon szép lenne, de a száradás utáni állapota egy idő után borzalmas. Darabokban esik le a számról pár óra múlva, pedig nem kenem vastagon. Ami meglepett, hogy fél éve rendeltem kb., és most már nagyon kellemetlen az illata. Szerettem volna még rendelni az LA SPlashtől folyékony rúzsokat, mert nagyon szép árnyalatokban kaphatóak, de ezek után biztosan nem fogok. Maradok a jól bevált Mac liquid lipstickeknél.

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette
2017. március 21.

Ahogy a The Balm termékekkel általában, úgy ezzel a kis kompakt gyönyörűséggel is teljesen elégedett vagyok. A Mary-Lou Manizert napont használom, Cindy Lou-t már ritkábban, akkor is enyhe pirosítóként. Betty-Lou-t viszont még egyszer sem volt alkalmam kipróbálni. Várom a nyarat, amikor a bőröm barnasága lehetővé teszi, hogy fokozza a színemet. Jelenleg a fehér bőrőmhöz nem illene.
A csomagolása nagyon tetszetős, kényelmes használni.

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2017. március 9.

Egyszerűen zseniális termék. Teljesen elégedett vagyok. Nekem egyáltalán nem potyog, ellenben ultrahosszú pillákat eredményez. A csomagolása is teljesen szuper, letisztult, minden reggel alig várom, hogy kézbe vegyem.