agneskatalin

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Heliocare 360° Ásványi Védő Fluid Arcra SPF50

Heliocare 360° Ásványi Védő Fluid Arcra SPF50
2021. április 12.

Hát a fluid az tényleg folyós fluid :D Négy cseppet oszlatok el reggel az arcomon, szerintem ennyi elég, hogy rendesen fedjen.
Valóban gyorsan beszívódik, eleinte picit olajosnak tűnik, de rögtön elillan ez a hatás. Érdemes felrázni használat előtt, mert a pigmentált rész könnyen kiválik.
Egyelőre ismerkedünk, még nem tapasztaltam negatív tulajdonságot. Kíváncsi vagyok meddig lesz elég, mert eddig csak krém vagy gél fényvédőim voltak.

A'PIEU Hamamelis Cream

A'PIEU Hamamelis Cream
2019. október 1.

Klassz kis könnyű krém, ami sokkal inkább gélszerű (ha kicsit a tenyeremben hagyom állni elfolyik). Egy borsónyit használok belőle a reggeli rutin részeként: hamar beszívódik, nem fényesedik tőle a bőröm, a többi réteggel nem veszekszik és gyanítom, hogy sminkréteg is gond nélkül mehet rá. Nincs benne parfümadalék, de kellemes citrusos illata van. Összesítve szerintem nem csodaszer, száraz bőrűeknek kevés lehet, de nyárra vagy zsíros/kombinált bőrre ideális és hát szimpi az összetevő lista. :)

A'PIEU Cicative Zinc Sun Cream SPF50+ / PA+++

A'PIEU Cicative Zinc Sun Cream SPF50+ / PA+++
2019. július 29.

Idén a nyári szezonra erre a kis fényvédőre esett a választásom és eddig nem okozott csalódást. :)
Hasonlóak a tapasztalataim, mint i.napcsi-nak a krém finishével kapcsolatban, ha nem figyelek felkenéskor az arcom és a homlokom szélén előfordul néha egy kis fehér réteg, de semmi egyéb. Biciklivel járok munkába és ha érkezéskor picit le is izzadok, utána nem csillog az arcbőröm (ami 👌).
Nagyon hamar felszívódik: én nyáron max. bb krémet használok felé, így egyéb tapasztalatom nincs, hogy rásminkeléskor hogyan viselkedik.
Nincs vele semmi baj, de az például jó kis ellentmondás, hogy érzékeny bőrre ajánlják, de ott van a lista végén az illatadalék. :/