Agneslaura

Regisztráció dátuma: 2020. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. március 10.

Amennyire jó az esti NMF krém tőle, pont olyan borzalmas az SPF-je. Hatalmas csalódás. Érdekesek a TO termékei, van amelyik bevált, de van amelyiket nem tudok értelmezni, kinek és mikor segít ett. Ez a krém is ilyen. Vannak hatástalan kencék és van ami egyszerűen HORROR. Ez ilyen. Itt olvastam hogy valaki úgy hivatkozott rá "gésa partiba" mehetne ha felkeni, hát, nem túlzott. Konkrétan falfehér lesz tőle a képem, és még csak az ajánlott mennyiség felét vittem fel. A szaga förtelmes, mintha mész lenne benne. Számomra ÉRTHETETLEN , hogy egy ilyen névvel rendelkező termékcsalád miért nem rendelkezik egy tisztességes spf krémmel. Maximum nagyon világos arcú klienseken tudom elképzelni... Ha lehetne nulla pontot adni, annyit adnék. Remélem, megspóroltam a csalódást a hasonló Ősz évszak típusú bőrtónussal rendelkező nők számára.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2021. február 12.

Olyan vicces, hogy évek elteltével hogyan változik az ember lányának ízlése! Hosszú évekkel ezelőtt, még kislány koromban, anyukám használta ezt az parfümöt, és imádtam rajta! (Mondjuk rajta minden illat fantasztikus harmóniát alkot.) Épp ezért, felnőve megörültem neki, megtaláltam az eredeti fehér kupakosat (a színes kupakos társait mindig trónfosztóknak éltem meg), így megrendeltem. Hát, nem tudom, az orrom vagy az illat változott, de határozottan nem az, amire emlékeztem. Sokkal szúrósabb, vad-púderes, nehéznek érzem magamon. Lehet, anyukám szépítette meg régen is?

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2021. február 12.

Ajándékba kaptam, mert leírás alapján felkeltette a figyelmemet. Notinóról rendeltük egyből a 100 ml-s kiszerelést, mert úgy olcsóbb. Hű, hát, nagyon akarom szeretni, még barátkozunk... Az biztos, hogy nem irodába való, inkább randira tudom elképzelni, mert fülledt, erotikus kisugárzást teremt. Alapvetően kellemes illata van, különleges, engem picit az egyik régi Dita von Teese parfümre emlékeztet, ami szintén elég buja illat volt, de már azt se fújnám magamra hétköznap, csak ha csábítani akarok. Szóval, egyáltalán nem rossz, csak tudni kell viselni, illetve egyéni tolerancia kérdése is. Egyik nap itthon voltam és befújtam magam vele, napközben kellemesen ölelt, este mikor edzettem viszont már fojtó volt, köhögni kezdtem és alig vártam, lezuhanyozzam magamról. Viszonylag tartós.

UPDATE: nos, eltelt pár hét, és sikerült "feldolgoznom" ezt az alkotást. Mert hogy valóban az, most már határozottan odavagyok érte. Korábban légiesebb, púderesebb illatokat használtam, ezt meg kellett szokni, de határozottan előnyére vált, hogy adtam neki időt. Isteni karamelles, kávés, tejszínhabos kompozíció, az első kifújás is édes, de ahogy leül, az valami fantasztikus. Ruhán tartósabb, napok után is lehet érezni. Hidegebb napokra tökéletes. Viszont "ebben" edzeni, izzadni még mindig nem ajánlott, mert olyankor túl nehéz lesz.