agneza

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2024. január 23.

Alapvetően kedvelem a Mixa márkát, és most, hogy januárban megérkezett az igazi tél, kellett egy testesebb krém és rá esett a választásom. Az illatával semmi bajom, holott a bőröm nem igazán szereti az illatos krémeket, de ez nem csípte és semmiféle irritációt nem okozott. Meg vagyok elégedve a hidrataló képességével is. Ha érkezik a jobb idő, akkor a Mixa egy lightosabb verzióját fogom használni, jelenleg viszont ideális ez a termék. Ajánlom ;)

Johnson's Baby Sampon Bedtime

Johnson's Baby Sampon Bedtime
2022. november 13.

Youtubeon reklamozta egy influ, hogy milyen csodalatos a hajanak ez a sampon, gondoltam teszek vele egy probat. Szulfatmentes, emiatt jar a pluszpont, mert nem csipi a szememet. Viszont az en eros, vastagszalu hajamnak ez a termek buntetes. Nem tisztit, nem habzik (szulfatmentes), és nekem nem 1-2 perc a hajmosas, hanem joval több. Miutan tobbedjere kimostam a hajamat ereztem, hogy nem a megszokott "csikrogoan" tiszta es ujbol meg kellett mosnom, de a masik samponomat hasznaltam. Nyilvan ha siet az ember, akkor masra sem vagyik, mint elolrol kezdeni az egesz procedurat. Talan elhasznalom folyekony szappannak. Egy pont jár a szulfatmentessegert, de legszivesebben nullat adnek.

Zara Red Temptation Winter

Zara Red Temptation Winter
2022. október 5.

Mindenkepp erdemes kiprobalni, mert eleg meglepo illat.
A Red Temptationt nagyon kedvelem, gondoltam miert ne vehetnem meg a Winter kiadast is, biztos melegebb es tartosabb.
Szerencsere az uzletben volt kirakva minta.
Nos, tartosnak nagyon tartos (zuhanyzas utan is ereztem a csuklomon), de rajtam nagyon szuros, szinte ferfias jellegu, igaz hogy egy ido utan szelidul.
Maradtam a sima RT-nel. Ennek ellenere ajanlom kiprobalasra, mert tenyleg egy tartos es egyebkent jol osszerakott parfumrol beszelunk. Rajtam nem az igazi, de lehet masnak maga lesz a Szent Gral :)