Agnyecko

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2019. november 30.

Ha az Uriage hasonló termékét 4*-ra értékeltem, akkor ez egyértelműen 5, mert sokkal jobban terül (ami egyéni rögeszmém), nagyon jól hidratál, a nagyon jó puha ajkak érzetét adja hosszantartóan, nem cserepes a szám még úgy sem, hogy azért a vízivási szokásaim nem valami dicséretesek, és nem érzem azt a semmi szagát sem, szóval ha semmi nem segít, ezt érdemes kipróbálni.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. november 30.

A C-vitaminról nemrég még azt tartotta a kollektív krémmánia-tudat, hogy fényre, hőre szétesik, ráadásul irtó alacsony ph-n képes egyáltalán hatni, így nem mindegy, mibe keverjük, mindenki megértheti tehát, hogy csak laboratóriumi körülmények között lehet normális szérumot csinálni, amit szigorúan hűtőben kell tartani és záros határidőn belül elhasználni, a tiszta aszkorbinsavat meg nyugodtan kevergethetjük bármihez, tök hatástalan lesz rajtunk.
Erre itt ez a por. Ez nem ugyanolyan, mint a gyógyszertári? Ja, persze a szemcsemérete 325 mesh (ilyen mértékegységről még a mérnök férjem sem hallott, bár biztos létezik), de attól még az anyag jellemzői nem változtak meg, hogy ordinaryék berakták egy mozsárba és jól megőrölték, vagy? Lehet ám, csak én nem értem ezt.
Arról már végképp ne beszéljünk, hogy állítólag 5-15% az ideális koncentráció, ami a kanálkás kutyulgatással, és az "adj hozzá kicsit többet/kevesebbet" használati útmutatóval szerintem a vicc kategória a tudatos arcápolásban.

Szóval most, hogy már megvettem ezt a 325 mesh-es csodát, és ezt így végig is gondoltam, tartok tőle, hogy a C-vitamin oly sokak által magasztalt varázslatos hatását most sem fogom tudni megtapasztalni (ehhez még normális c szérumok esetében sem volt szerencsém), de placebonak és tanulópénznek biztos jó lesz.
Ja, és teljesen mindegy, mihez és mennyit keverek belőle, egy szörnyű ragacs lesz az eredmény.

2019.november 30.: azért mégsem olyan rossz ez, mert a Pyunkang Yul tonikkal vagy az Alveola aloeval összekeverve nem ragacsos, sőt, szép matt arcfelszínt ad, így lehet rá mást is kenni.
A hatásáról meg annyit, hogy kezdem elhinni, mégiscsak jól kitalálták ezt a formulát, mert időnként mintha látnám azt az üde, rózsás, egészséges ragyogást👌Úgyhogy az Ordinarytől elnézést kérek, ezt meg szorgalmasan használom tovább.

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2019. november 17.

Az egyetlen olyan arcápolási termékem jelenleg, amelyikbe a TO c-vitamin porát belekeverve nem egy ragacsot kapok, de ettől függetlenül is nagyon szerettem (most érek a végére), mert ezek a koreai és japán csodák nálam egyértelműen az antiaging alapjai.
Sok cseppet és több rétegben használom (persze más esszenciákkal, szérumokkal együtt), nekem így szemmel láthatóan hidratálja, feltölti a bőrömet. A sok réteg miatt most egy kicsit könnyedebb, vizesebb tonikot szeretnék kipróbálni, csak ezért nem ezt rendeltem újra.