Agnyecko

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2020. június 27.

Hatalmas csalódás mindkét színben:

A Plum rose: a nevével ellentétben semmilyen képzeletemben élő lilás/mályvás/szilvás árnyalatnak nem felel meg (persze nevezhető annak, de nagyon-nagyon világos, halovány, nude szín ez) én legalább is egy sokkal-sokkal élénkebb, pirosítós színre számítottam, ehhez képest amit kaptam, az egy hideg árnyalatú világosbarna, ami teljesen matt. Nem, nincs semmilyen fénye és amúgy az én arcomon egyáltalán nem látható, mindegy hány réteget rakok rá (ez utóbbi persze egyéni probléma, legalább "megvan" végre az arcszínem).

Szóval ezt a azínt max. no makeup napon szemhéjfestéknek tudom majd használni télen, mert ránézésre az a szín, amit mindig szemhéjfestékben keresek, csak egy picit lehetne fényesebb, szaténosabb és szilvásabb is.

A Rosy pink: picivel jobb, ez valóban élénk, hideg rózsaszín, el tudom képzelni, hogy frissíti az arcot. Ezzel az a bajom, hogy képtelenség belőni, mennyi kell belőle, mert vagy nem látod magadon vagy annyira túltolod, hogy nevetséges babaarcod lesz két világító folttal magadon. Mondjuk ez is csak egyéni probléma, de azt látom, hogy bármennyire is hideg árnyalatú a bőröm, a nyári barnaságomhoz ez nem illik, nem tetszik magamon.

Na és az applikátor. Hát az nem véletlen hogy ezt a szivacskát csomagolták hozzá (a Plum rose-é nekem sérülten érkezett, mintha kifeszítették volna a nyelénél, picit meg van törve (?) a szivacs). Én tényleg csak ezzel tudom felrakni, ecsettel esélytelen, nem vesz fel semmit, ill. látom, hogy rajta van a szálakon, de az arcomra nem kerül fel belőle semmi.

És mindez nem esett volna meg, ha a DM-ben nem 1-1 db PF termék kallódna, nekem még teszter sem kellett volna, csak maga a termék a dobozkájában. A Plum rose-t soha az életben nem vettem volba meg, ha élőben látom.

Szóval ennyi nyavalygás után ezeket a pirosítókat kizárólag hófehérkéknek javaslom, egyértelműen hideg tónusú és makulátlan arcbőrhöz.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. május 28.

Egy üveggel használtam el eddig, természetesen nincs látható hatása, de rutinba jól passzol, teljesen beszívja a bőröm.
Sajnos nem volt készleten legutóbb, így egyelőre kénytelen vagyok nélkülözni.

Klairs Rich Moist Soothing Serum

Klairs Rich Moist Soothing Serum
2020. május 23.

Jajj, hát csalódott vagyok, mert többszöri használat után arra figyeltem fel, hogy fáj az orrcimpám, tudjátok, úgy, mint amikor pattanás van belülről valakinek az orrában. De nincs, csak amikor ezt használom, másnap alig tudom kifújni az orrom.
Ha csak az orcákra, homlokra kenem, nincs ez. De hát így már nem az igazi, ki tudja, milyen kutyulmányt vettem.
A termék állaga egyébként nagyon jó selymes, síkos, jól be is szívódik, a hidratáláshoz hozzátesz, de így nem szívesen használom már. A márka illóolajos tonikjától semmi irritáció nem volt, ezért sem értem ezt most.