agotamaci

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2020. április 28.

Szintén deluxe mintát használok belőle, kb 10 napja. Nekem kombinált/T-ben zsíros bőröm van és nagyon bevált, bár előre aggódtam, hogy nem-e lesz sok. Hamar beszívódik, nem nehezíti el a bőröm és reggel is ugyanolyan tápláltnak érzem az arcom, zsíros réteg nélkül. Sokáig kerestem egy jó éjszakai arckrémet és úgy érzem ő lesz a befutó!

Neostrata Bionic Eye Cream Plus

Neostrata Bionic Eye Cream Plus
2020. április 28.

Kb 10 napja használom napi 2x és már most látszik a hatása! A sötét karikákon sokat halványított, a szarkalábak is kevésbé látszanak, csak bámulom a tükröt, hogy mennyivel szebb lett a szemkörnyékem!
Nagyon sok szemkrémet kipróbáltam már, ennél drágábbakat is, de eddig semmi sem tudott a sötét karikákkal mit kezdeni. Magas faktorszámú fényvédőt használok mellette, a retinol és pha miatt. Csak ajánlani tudom, remélem hosszú évtizedekig fogják még gyártani!

Schüssler Natúr Napkrém SPF20

Schüssler Natúr Napkrém SPF20
2020. április 21.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, ez volt az utóbbi idők legnagyobb csalódása. Kombinált, T-ben zsírosodó bőröm van, amin ez a krém megült, nem szívódott be, szörnyen fehér arcot varázsolt, száraz részeket kiemelte, kb mint egy foltos gésa-arc...sajnálom nagyon, mert pl a márka éjszakai krémjét szeretem. Így muszáj lesz nyárra beszereznem az Australian Gold Botanicals fényvédőjét, bármennyire is körülményes, nekem az vált be és ezek után elment a kedvem a kisérletezéstől. 2 csillagot kap, mert az összetevői szépek.