agotamaci

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Krave Beauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser

Krave Beauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser
2021. január 29.

Update: Valaki kérdezte, hol lehet beszerezni, én ebay-ről rendeltem. Továbbra is nagyon szeretem ezt a lemosót.

Egyik kedvenc lemosóm! Kb fél éve használom más lemosókkal felváltva, kombinált bőröm van és nagyon szereti. Nagyon kíméletes, egyáltalán nem szárít. Érzésre ez egy csúszós lemosó, ezért Foreo Luna-val nagyon jól használható! Nem habzik, nedves arcbőrre borsónal picit kisebb mennyiség tenyéren eldörzsölve vált be nekem. Olyankor használom mikor száraz vagy irritált a bőröm.

The Inkey List Bakuchiol

The Inkey List Bakuchiol
2020. szeptember 6.

Szeretem és valószínűleg újra fogom venni. Rendszeres használata mellett látszik a bakuchiol hatása. Smink alá jobban működik, mint a Revolutiom bakuchiol szérumja. Egyedül a csomagolása miatt vonok le egy csillagot, viszonylag folyékony állagú és ebből a tubusból képtelenség pontosan adagolni.

Clean Rain

Clean Rain
2020. július 27.

Egyszerű, friss illat. Édes, de rajtam érződnek a vízes jegyek is. Ható sugara visszafogott, bőrközelben pár órán át érződik. Rajtam sokkal jobban müködik, mint ugyanennek a Reserve változata. Van amikor kimondottan ilyen illatra vágyom, ezért megkapja az 5 csillagot.