aidanne

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Francesca Bianchi Sex And The Sea

Francesca Bianchi Sex And The Sea
2020. július 21.

A lenti sorokat több mint egy éve írtam. Fent hagyom a véleményem már csak jó példának is arra vonatkozólag, hogy mekkorát fordulhat az ember gondolata, érzése egy parfümmel kapcsolatban.
Itt ülök a gépem előtt és a parfüm, amiből már üvegeset birtoklok elvarázsol újra és újra. Megértettem Bianchit, oké nekem is kellett egy kis idő mire rájöttem, valóságos művészet amit készít így meg tudom érteni, ha valakit ez az illat elrettent, vagy szimplán csak nem tetszik neki. Művészet, néha absztrakt és nem egyértelmű, pedig végig ott van az orrunk előtt szó szerint.
Az illat számomra rendkívül érzéki síkon mozog, valóban van benne perverzitás az állati jegyeknek no és a jól megválasztott minőségü ananász jegyeknek köszönhetően. Édes, fülledt és mocskos. Hőségben brillírozik igazán, akkor mutatja meg igazi arcát. Egy elég érdekes de számomra már nem meglepő: a bőrömön mindenkinek tetszett, a férjem egyenesen oda van érte (megjegyzem az ő orra igen kimunkált azért már :) de kaptam már bókot érzékenyebb orrú parfömös társamtól is, és más, parfümökkel nem foglalkozó baráttól is.
Rendkívül tartós, rekkenő hőségben bőrközeli marad, de 25-28 fokon pedig parádésan 24 órás vibrálás. Remekmű, örülök, hogy észbe kaptam.
Nem az ízlés határozza meg, hogy miként vélekedünk az illatról....így én mélységesen fejet hajtok Bianchi elött, mivel egyre kevesebb az a márka a niche kategóriában (is) mely nem hajt fejet a közönségességnek.

2019.május 13:Nerolis vasarlasomkor tobbekkozt ezt is kertem mintaban.
Nagyon felcsigazott a kis paranyi uveg, a neve is tetszett, es bevallom uvegbol szagolva eleg igeretesnek hatott, bar hozza kell tennem elotte nyomtam bele az orrom a baccarat extreme-be, igy mar ertem miert tudodd felrevezetni.
Ez a parfum... nem tudom hogyan irjam le. Irjam azt, hogy szamomra rettenetes es hordhatatlan? Vagy kezdjek arrol irni, hogy a sex es a tengerpart mennyire van eltalalva az illatban es mennyire akartak vissza adni azt. Nos, ha az en izlesemtol eltekintunk, akkor valami meg ki is sulhet belole. A sex utani maradvany szag, mert, hogy mashogy irni nem tudom s akarom talan visszakoszon es ezt az ananasz-civet kombonak koszonhetjuk( vagy nem)
A tengert megint az unalomig hajszolt kokusszal akartak egyensulyozni ( ertem en, hogy sok a kokusz dio a tengernel de nemar...) es szerintem itt a tenger az en ertelmezesem szerint ki is fujt...
A tartossagaval sajna nincs baj, ez a vizelet es egyeb szagu parfum cukorral keverve igen utos, mondjuk ha onvedelemre hasznaljuk ergo ne jojjon senki a kozelunkbe.
Rettenet :(

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2020. július 21.

Evek ota szagolgatom, tesztelgetem, szeretgetem... mert hogy csak szeretni lehet. Az en boromon csodalatos, friss, fuges csodasag egy csipet pikanteriaval amit a kaviar ad. Tokeletes, egyedi kompozicio. Ertekelem, hogy a parfum vilagaban mely olya tag, es megis sajnalatomra sok-sok a futoszalagon gyartott illat. A Womanity nem allt anno be asorba, es emiatt ill keszitoinek sokszoros gratulacio es elismeres. Meresz huzas volt a fuget kaviarral osszetenni. Mind ket jegy eleg markans ahhoz, hogy valami legiesen egyedi jojjon letre. Es lam! Womanity a legjobb pelda arra, hogy van ami orok ❤️

Francesca Bianchi Under My Skin

Francesca Bianchi Under My Skin
2020. június 19.

Bianchi-val valo talalkozasom nem volt epp meggyozo. Konkretan sutba dobtam a Muvesz holgyet ugy ahogy van az osszes muvevel egyutt. Aztan jott a meleg, s en vagyok olyan elcseszett, hogy a fulledt, nagyon nagy melegben masoktol elteroen en kifejezetten oda vagyok az eros, allatias, boros, oudos nehez, poros rozsas illatoktol. A boromon kifejezetten erzekive valik. Van bennuk vmi fulledt erotika. A jegyek ilyenkor megszelidulnek es uj ertelmet nyernek.
Nerolis vasarlasom alkalmaval egy Bianchi jott is velem, ( velemenyeztem azt is) de mintaban kaptam ezt. Eros volt es agressziv az uvegbol mint egy zabolatlan lo a karamban. De ereztem benne valami vegtelen nyugalmat, balzsamossagot es puderesseget melybol az utobbi igen a gyengem.
A mintat teljesen ugy kentem fel mintha parfumoztem volna magam. Karok, nyakhajlat, tarko. Kb 7 oraja van velem es intenziven erzem, megis simogato. Elotte kirandulni voltam vele, megsem ereztem a termeszettol idegennek, vagy tulzonak.
En ezt az Under My Skint-t ugy ertem, hogy az allataias beutes az ember bore alatt leledzik hisz bennunk, emberekben is meg van ez az osztonosseg. Erossen erzem a tolubalzsamot, es a fuszereket. Szepen keretbe foglalja a szegfu ami ad egy odon eleganciat. Igy, olvasva azt gondolnatok milyen eros, tulzo es eroszakos parfum lehet ez, pedig nem. Ilyen jegyekkel megis puha, simogatoan puderes mint a fatyol. Allatias, mrgis szelid, es selymesen simulo. Gyonyoru ez a parfum. Nem o hordott engem hanem en hordtam ot, mrgis csodalatosan mukodott egyutt a borommel. Kivetelesen szep, ez egy remekmu.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ