aidanne

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Frederic Malle Rose Et Cuir

Frederic Malle Rose Et Cuir
2020. február 5.

Hmm... általában tisztában vagyok a vélemény írásakor abban, hogy hány csillagot is adok az adott parfumnek amit véleményezni szeretnék, de itt úgy érzem még hezitálok, s ha megírtam a tutit akkor már talán tudni fogom.
Lássuk az új FM üdvöskét: Az üvegből szippantva nagyon ígéretes, már-már reményt keltő a nedű. Friss, harmatos, mély bordó rózsa illata, amin fogott már az idő. Aztán rájövök: nincs itt elmúlt idő csak a feketeribiszke fanyar aromája az illatos rózsáéval. A bőr itt nyugalomBan van, támaszt ad, nem harsog. De szép is ez.... lenne, ha ezt a Diptyque nem készítette volna el L'Ombre-ja "személyében". És akkor itt had' jegyezzem meg, hogy bár szubjektív a vélemény mégis Diptyqe-ék orr hosszal de nyertek. Jóval a felénél többe kerül és egyedibb is... nagy szavak ide, nagy szavak oda, hülledezés amoda, de bizony a művészetet nem feltétlen az ár és a nagy név szabja meg 😉

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP
2020. február 3.

Most mesélhetnék én is az írisszel való kapcsolatunkról, hogy mennyire utáltam aztán jóban lettünk aztán asszonták' nekem nem is áll jól utána meg mègis.. szerintem nem erre vagytok kiváncsiak ugye? 😉
Az van, hogy kaptam az uramtól ( egyemmeg) egy VM coffre-t. Mind az 5 darab csoda benne volt. Az irisszel nem voltam sehogy, de örültem, hogy illat kompániám része. Nagyon egyszerűnek tűnik a kicsike első szaglásra. Majdnem olyannyira, mint egy jó drogériás dezodor. Aztán elárulja magát. Pontosabban a kakaó teszi. Rebelle Rose respawn óta tudom, hogy a kakaó valami csoda lehet egy parfümben mert ad egy olyan támasztást az illatjegyeknek, hogy szinte majd' az összes átlagosnak vélt jegyet, vagy jegyeket felemeli, átírja őket ( most máshogy nem tudok fogalmazni) Az írisz sokszor poros, vagy púderes szokott lenni, de édes semmiképp. A feketeribiszke itt is nagyon jól hasít, érezni azt a fanyar jegyet benne ami különlegesebbé teszi. A rózsaszínbors pikánsá, de csak is diszkréten. Semmi túlzás vagy ilyesmi. Azoknak való ez az illat akik szeretik a visszafogott illatokat de mégis valami pikantériára vágynak kiváló minőségben. Na Ezt itt meg is kapják ;)

Viktoria Minya Hedonist Cassis

Viktoria Minya Hedonist Cassis
2020. február 3.

Franciaországban egy eldugott kis faluban ott pedig egy nagy réten rohangálok virágos, pántos kis ruhámban, hajam vállamra omlik és a szél meg meg lebbenti. Mosolygok, arcom ragyok a fénylő napsütésben... hogy miköze ennek az illathoz? Az égvilágon semmi 😁 viszont ez a kép ugrott be előttem az illatra asszociálva. Amúgy imádom viselni, szerencsésnek vagyok mondható, hogy refillben birtoklom ezt az isteni, fekete ribizlis esszenciát. Mert ha a fekete ribizli illatáról van szó, ott nincs mese, annak számomra tökéletesnek kell lennie. Na, az illatról is firkantok néhány betűt: fanyar, gyümölcsökkel teli de nem úgy mint a fragin hozzá hasonlított L'ombre a Diptyque-től ( az már fullasztóan krémesbe megy át) hanem frissen, fanyaran( ezt már írtam) lenyűgözően lazán. Mintha tényleg a hajnalba hajló fűcseppeken ízlelgetnénk egy kis fekete ribizke szörpit. Próbáljátok ki.... mármint a szörpöt ;)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ