aidanne

19095 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

19095 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Zara Golden Decade EDP

Zara Golden Decade EDP
2022. november 20.

Szeretem az YSL Libre illatát, meg az intense változatát is. Szép, karakteres illatok, őszintén nem csodálkozom ha ennyien szeretik.
A ZARA-ban található dupeja szerintem nagyon jól sikerült a Librének. Nagyon finom, selymes. Nem fogom kielemezni, teljesen ugyanaz szinte mint az eredeti. Annyival jobban tetszik ez a változat, hogy nem olyan "agresszív" az illata és a levendula nem kemelkedő benne ami nekem nem nagy baj. Szofisztikált. 3-4 órás intenzívebb tartóssággal utána igencsak bőr közeli lesz. Ennyi pénzért ajándék.

Nike #Coral Crush Woman EDT

Nike  #Coral Crush Woman EDT
2022. november 15.

Azt tudtátok, hogy a Nike a Fragrantika oldala szerint Niche besorolású?
Ma be kellett ugranom a Rossmannba, és látom, ott van egy szép, nevèhez hűen korall színű Nike illat. Le is csaptam rá és fújtam rögtön bőrre.
Első érzetre azonnal a Bvlgari Omnia Indian Garnet illata ugrott be, amit régen nagyon szerettem, kifejezetten az az illat volt számomra amit csak bizonyos női típusok hordhatnak, de nekik viszont piszok jól áll. Aztán kicsit csendesedik az illat és ebven a csendesedési fázisban nekem van benne valami Baccarat Rougeos is. Mintha keverték volna a két, egyébként -szerintem-ikonikus illatot. Persze a lecsengése már jóval egyszerűbb, nem érzem már a két, fentebb említett illat-hasonlóságot viszont érzek benne cukrot, a puha kasmírt, fásságot és a bogyós gyümölcsöket.

A minőségére nincs egyébként panaszom, az élmèny igen friss, kb 4 órája van rajtam, finoman érződik. Mindenesetre ez az Omnia Indian Garnet nyitás nagyon felcsigázott, s bár nem fogom 5 csillagra értékelni de határozottan azt gondolom, hogy remek kis illat ez.

Kérastase Nutritive Masquintense

Kérastase Nutritive Masquintense
2022. október 17.

Már az első használat után( közben is már) éreztem, hogy na igen! Eladom az összes drogériás rettenetemet és csak ezt vagy más professzionálisat fogok hasznàlni( amit nem értek miért váltottam anno profból drogériásra 🤷‍♀️) A szőkített, enyhén sprőd hajvégeimet is csodálatosan selymes, puha, sima felületűre varázsolta. Nagyon kellemes volt használni. Elég volt pár percig rajta hagynom és az eredmèny lenyűgözött!

1 ÖSSZETEVŐ