Best of Beauty 2019

aidanne

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2019. július 11.

"Szerintem mindenkinek van illata, a test illatán kívül. Valamilyen. Valahonnan származó...friss mosott ruháé,vagy egy arcszeszé, vagy egy... Parfümé?:)
A 90-es években nagy divat volt az unisex illatok, ezekközül is a Calvin Klein One-ja.
Emlékszem, fiatal fiúk és leginkább fiús lányok viselték ezt az akkoriban nagyon népszerű illatot. Tegnap a Hév-en könyvembe bújva leült velem szemben egy férfi. Nem néztem fel, de azért láttam testes mivoltát. Megcsapott az ismerős illat. CK One!
Felnéztem, kivàncsi voltam milyen arc társul az illat mellé. Őszes, kellemes kinézetű, szakállas bácsi volt. Lezser öltözettel. Nem illett hozzá az illat, első ránézésre, hiszen a CK one nekem ehhez túl friss, zöld és citrusos. Gondolkodtam, elnézve a bácsit vajon miért ezt az illatot választotta? Vajon legbelül olyan jámbor mint amilyen az illata volt? Elképzelhető. Mindig is érdekelt, hogy az emberek miért épp azt választják ami rajtuk lengedezik.... A bácsi később felnézett rám, feltételezem azert mert megérezte, hogy elmélkedésem közben rajta hagytam a tekintetem. Láttam a barátságos arcot és megértettem miért is azt az illatot választotta maganak...:)"

Sospiro Erba Pura EDP

Sospiro Erba Pura EDP
2019. július 6.

Up:
Egy evig hagytam ot nyugodtan. Amikor eloszor talalkoztunk akkor is nagy volt a szerelem, szerettem, hogy ez az amugy agressziv illat milyen szeliden lovagol a boromon es mennyire egyek tudunk lenni. Azonban nekem az izlesem fenekestul felfordult igy, -bar tudtam, hogy szeretem ot- szepen parkolo palyara tettem. Most, ebben a 33 fokos melegben ot fujtam. Akartam, hogy megszeliduljon rajtam, mint minden agressziv illat a nagy melegben. Ez egy csoda. A femessege szinte fel sem tunik, helyette kremes, gyumolcsos csodalat ul a boromon, teljes harmoniaban. Ez am az illat. Be kene szereznem mar uvegeben is mert mar bizonyitott epp eleget.

Egyszer olvastam, hogy az illatok erzese soran van az a szint, amikor mar nem csak erzesek, emlekek jonnek elo, hanem mar mar tortenetet mesel vagy epp zenet hallunk. Akkoriban ugy olvastam, ket reszre oszlik ez: ki ezt, ki azt erzi. En a torteneteket kapok soraban voltam, de most.. Ez a parfum engedte elsokent, hogy vegre halljam: hegedu finom hangjat mely az egyik kedvenc hangszerem.
Errol a parfumrol azt irjak egyreszt, hogy van egy titkos osszetevoje mely adja azt az igazi varazsat. En ezt a parfumot elsokorben nem tudtam elkepzelni magamon mert nem ereztem, hogy hozza meltoan tudnam viselni. Bohokas termeszetemmel igen osszeegyezhetetlen volt, es ezt a csodat odaadtam a ferjemnek, viselje o. Rajta csodalatosan egyensulyban kerult az az osszetevo ami miatt csodalatos(lehet) es nem nyeli el a parfum hanem egye valik vele. Ma ujra ezt fujta a ferjem es ugy ereztem ez az osszetevo ami miatt oly gyonyoruen muzsikal, talan.. de csak talan en is melto borfelulet lehetek a szamara. Megeroltettem magam es kiprobaltam. Kaprazatos ahogy a nehezsege ellenere a gyumolcsok es a vanilia megszeliditi rajtam, mondhatni tartja a gyeplot. Kacer, varazslatos, barsonyosan karcoskodik es siklik a boromon. Gyonyoru darab rendkivuli tartossaggal. Igazi ekszer a bornek es az erzekeknek. Akarom ot, es ezert bohokas mivoltomat is haptakba vagom csak legy velem Erba Pura

Francesca Bianchi Sex And The Sea

Francesca Bianchi Sex And The Sea
2019. június 5.

Nerolis vasarlasomkor tobbekkozt ezt is kertem mintaban.
Nagyon felcsigazott a kis paranyi uveg, a neve is tetszett, es bevallom uvegbol szagolva eleg igeretesnek hatott, bar hozza kell tennem elotte nyomtam bele az orrom a baccarat extreme-be, igy mar ertem miert tudodd felrevezetni.
Ez a parfum... nem tudom hogyan irjam le. Irjam azt, hogy szamomra rettenetes es hordhatatlan? Vagy kezdjek arrol irni, hogy a sex es a tengerpart mennyire van eltalalva az illatban es mennyire akartak vissza adni azt. Nos, ha az en izlesemtol eltekintunk, akkor valami meg ki is sulhet belole. A sex utani maradvany szag, mert, hogy mashogy irni nem tudom s akarom talan visszakoszon es ezt az ananasz-civet kombonak koszonhetjuk( vagy nem)
A tengert megint az unalomig hajszolt kokusszal akartak egyensulyozni ( ertem en, hogy sok a kokusz dio a tengernel de nemar...) es szerintem itt a tenger az en ertelmezesem szerint ki is fujt...
A tartossagaval sajna nincs baj, ez a vizelet es egyeb szagu parfum cukorral keverve igen utos, mondjuk ha onvedelemre hasznaljuk ergo ne jojjon senki a kozelunkbe.
Rettenet :(

1 MÁRKA