Aimet

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2021. december 20.
(!)

Tesztelésre nyertem meg itt km-án őt. Bevallom őszintén hogy párom miatt jelentkeztem, mostanában elég nyűgös a fejbőre. Szerettem volna már valami megoldást találni számára és Fortuna is így gondolhatta, kb. egy hónapja érkezett meg a termék. Azóta használja, tolmácsolom a tapasztalatait :).
Már az első mosás után javult a helyzet, nem viszketett a fejbőre, korpa is maximum elvétve volt egy kevés. Következő alkalommal már azt se láttam, a viszketés teljesen elmúlt hálég. Egyedül az illatáért nincs oda, de annyi baj legyen :). Ezúton is köszönet a tesztlehetőségért, megadom az 5 csillagot.

Purito From Green Deep Foaming Cleanser

Purito From Green Deep Foaming Cleanser
2020. október 28.

A legjobb habzó lemosó amit valaha használtam! Teljes az imádat, tökéletesen tisztít. Kis mennyiséget szoktam a kezemben vízzel elegyíteni, könnyen felhabosodik, a hab nem szárít és nem irritál. Lemosása után szép tiszta és puha bőr marad. Ár-érték arányában is tökéletes, most fog elfogyni az első darabom (több hónap használat után). Ráadásul párom is előszeretettel használja (ez az első arctisztító kb amit kifejezetten szeret :)). Csak ajánlani tudom, nekem bevált.

Versace Eros Flame EDP

Versace Eros Flame EDP
2019. augusztus 4.
(!)

Érdekes és egyben jó hogy ennyire másnak/máshogy érzünk egy illatot. Szintén itt km-án nyertem őt tesztelésre, páromnál landolt. Nem mondanám rossz illatnak, de számára (és számomra is) nem túl egyedi sajnos, illetve lehet hogy a melegtől de nem volt annyira tartós se. Megvásárolni biztos hogy nem fogjuk.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ