Aimet

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Purito From Green Deep Foaming Cleanser

Purito From Green Deep Foaming Cleanser
2020. október 28.

A legjobb habzó lemosó amit valaha használtam! Teljes az imádat, tökéletesen tisztít. Kis mennyiséget szoktam a kezemben vízzel elegyíteni, könnyen felhabosodik, a hab nem szárít és nem irritál. Lemosása után szép tiszta és puha bőr marad. Ár-érték arányában is tökéletes, most fog elfogyni az első darabom (több hónap használat után). Ráadásul párom is előszeretettel használja (ez az első arctisztító kb amit kifejezetten szeret :)). Csak ajánlani tudom, nekem bevált.

Versace Eros Flame EDP

Versace Eros Flame EDP
2019. augusztus 4.
(!)

Érdekes és egyben jó hogy ennyire másnak/máshogy érzünk egy illatot. Szintén itt km-án nyertem őt tesztelésre, páromnál landolt. Nem mondanám rossz illatnak, de számára (és számomra is) nem túl egyedi sajnos, illetve lehet hogy a melegtől de nem volt annyira tartós se. Megvásárolni biztos hogy nem fogjuk.

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%
2019. július 31.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a gélt, nálam nagyon bevált. Illetve nem csak nekem, páromnak is :) Nagyon világos bőre van, nemrég szépen le is égett (pedig kente magát fényvédővel). Gondoltam itt az alkalom hogy kipróbáljuk ezt a gélt. 3 nap alatt olyan gyönyörűen elmúlt a pirosság hogy csak na. Bőre nem hámlik, olyan mintha le sem égett volna. Ő kérte hogyha elfogy vegyünk majd egyet....pedig nem nagyon szokott ilyet mondani :D Egyszóval nekünk bejött, csak ajánlani tudom.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ