Aimet

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Normál

Versace Eros Flame EDP

Versace Eros Flame EDP
2019. augusztus 4.
(!)

Érdekes és egyben jó hogy ennyire másnak/máshogy érzünk egy illatot. Szintén itt km-án nyertem őt tesztelésre, páromnál landolt. Nem mondanám rossz illatnak, de számára (és számomra is) nem túl egyedi sajnos, illetve lehet hogy a melegtől de nem volt annyira tartós se. Megvásárolni biztos hogy nem fogjuk.

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%

Equilibra Extra Aloe Dermo-Gél Aloe Verával 98%
2019. július 31.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a gélt, nálam nagyon bevált. Illetve nem csak nekem, páromnak is :) Nagyon világos bőre van, nemrég szépen le is égett (pedig kente magát fényvédővel). Gondoltam itt az alkalom hogy kipróbáljuk ezt a gélt. 3 nap alatt olyan gyönyörűen elmúlt a pirosság hogy csak na. Bőre nem hámlik, olyan mintha le sem égett volna. Ő kérte hogyha elfogy vegyünk majd egyet....pedig nem nagyon szokott ilyet mondani :D Egyszóval nekünk bejött, csak ajánlani tudom.

Tatcha Pure One Step Camellia Cleansing Oil

Tatcha Pure One Step Camellia Cleansing Oil
2019. március 28.

Kedvenc high end olajos arctisztítóm, sminklemosóm. Anno első rendelésemhez adtak belőle egy kis mintát (kisebbet mint a travel size), bevallom hozzá se fűztem sok reményt. Azt láttam hogy sokan szeretik, nem hittem hogy rossz lesz, de azt nem gondoltam volna hogy ennyire jó, ennyire megszeretem :) (ment is a rendelés miután elfogyott a minta). pikk-pakk leszed mindent, (akár vízálló) sminktől kezdve a nap folyamán bőrömet ért szennyeződésekig. Teszi ezt úgy hogy közben kíméletes bőrömhöz, arclemosás után csak a puha bőr marad amit tökéletesen felkészít a következő lépésre. Sokáig elég egy flakon, kevés is elég belőle. Állandó helye van nálam :)

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

Helichrysum Angustifolium Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!