Airamanna77

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: -

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2016. május 6.

Nekem bevált ez a festék, szépen befogta a hajam. Használtam a világos gyöngyszőkét és most a világos aranyszőkét. Mind a kettő szép! :) Ami igazán tetszik benne az, hogy nem szárítja ki a hajam. Selymes lesz tőle, ami azért szőke festéknél nem nagyon szokott működni! :) Szóval én nagyon szeretem. Nekem nincs bajom a festékkel. Szeretem és általában ezt is használom, csak néha csábulok el! :P :)

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2016. május 6.

Az én hajam nagyon világosszőkére volt festve és arra gondoltam, hogy egy picit sötétítenék rajta. Nézegettem a festékeket és a képen tetszett a szín, az eredmény amit ígért az is jónak tűnt, így megvettem. Olvastam itt, hogy sokan panaszkodtak, hogy nem fogta be a hajukat a festék. Nos, nekem ilyen problémám nem volt, a tövét szépen befogta, mivel a hajvégek nagyon szőkék voltak, így sejtettem, hogy ott kevésbé sikerül majd. Az, hogy nem az a színeredmény, mint a dobozon, szerintem nem meglepő amúgy, hiszen nagyon ritkán és nagyon kevés embernek lesz olyan. Szerintem. :) A bajom nem ez volt, hanem az, hogy borzasztóan kiszárította a hajam. Persze, minden szőke festék szárít valamennyit, a vegyi anyag bla, bla... De ez valami iszonyatosan. Többet nem is merem megvenni, visszatértem inkább a Garnier Olia-hoz, mert szőke festék ide vagy oda, mégsem roncsol ennyire. Mivel nekem befogat a hajam végül is, így két csillagot adok, de biztos nem veszem újra! :(

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2016. május 6.

Nekem bevált, jól tisztít, nem szárít és rendben volt tőle az arcom. Én a sminket mondjuk sminklemosóval szedem le és utána mosom meg az arcom ezzel, tehát azt nem tudom, hogy mennyire szed le egy teljes vakolást! :D Nem tudom kinek elég a sminklemosó, nekem nem, de csak ilyennel levakarni sem túl szerencsés. De a maradékot, amit a lemosó fent hagy, azt leszedi és jól tisztít. Az illatával sincs bajom. Én biztos újraveszem! :)