Airyn08

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2019. december 13.

Én az ősz hajszálaim miatt vettem, mert festeni még nem szeretném állandóan amiatt, viszont az ősz hajszálak zavaróak. :) Több színt ki fogok próbálni, egyelőre csak vörös volt a barna hajamra, de remélem, egyszer egy barnát is elcsípek. Minden esetre gyönyörűen eltüntette az ősz hajszálakat úgy 3 mosásig, és egy kis színt is adott és életet lehelt az egyébként seszínűbarna hajamnak. Nagyon tetszik! :)

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2019. november 27.

Szeretem nagyon, bár nekem napi 3x biztos újra kell rajzolni, viszont nagyon szép hatást ad rúzzsal kiegészítve. :)

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. november 27.

Én tíz éve nem használok szempillaspirált, mert mindig pandaszemem lett, lekönnyeztem, elkentem, stb. Gondoltam, így harminc körül már most jobban adnék magamra, egész nyáron nem sminkeltem a meleg miatt, most mégis szükségét érzem kicsit, a D vitamin hiányzik a bőrömnek, magyarul kell a smink. Gondoltam, megpróbálkozom egy nem túl drága, vízálló szempillaspirállal, hátha. Második napja használom, tegnap is egész nap fent maradt, ma se semmi elkenődés, semmi lekönnyezés, szép lett a szempillán, még a pasim is háromszor megdicsért reggel. Nekem bevált :D