Airyn08

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2019. július 11.

Fuldoklós az egész, és kábé semmit sem ér. Szerencsére ráakadtam a Batiste-ra, ami viszont meghozta a kívánt hatást. :)

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. július 11.

Elképesztő! Ilyenkor annyira tudok örülni, hogy van ez a Krémmánia, és mindig segít, ha döntenem kell. :D Teljesen ráfüggtem. Szóval próbáltam én már a kőkorban a poros szárazsampont, hát mit ne mondjak, ragacsos lett a hajam, meg mintha korpás lenne, de ugyanolyan zsíros. Aztán már vagy háromfajta fújósat is próbáltam, köztük a Baleát meg az Oriflame HairX-et, hát mit ne mondjak, semmit nem segítettek, a Baleától még fulladtam is rendesen. A HairX kicsit jobban teljesített, de igazából alig-alig.. Általában 3 napot kibír a hajam, de azért próbálnám úgy időzíteni, hogy a harmadik napon semmi fontos ne legyen, mármint olyan, ahol értelmesen kéne megjelennem, színház, megbeszélés, randi, mert nem a legjobb. Szóval úgy elvagyok a három naponta hajmosással, ősszel és tavasszal nincs is baj ezzel, de nyáron a meleg, télen meg a sapka elég zsírossá és lapossá tudja tenni.
Szóval minap este gondoltam, á, még csak 2 napos, másnap nem lesz semmi, erre reggel úgy keltem fel, olyan fejjel, mint valami hajléktalan, elaludt, zsíros lett a hajam meg minden. Hát én a szokásos HairX-szel próbáltam javítani rajta, de halottnak a csók. Mire munka közben azt is megtudtam, hogy este moziba kéne menni a párom kollégáival, gondoltam, itt most gyors segítség kell, hajrá, Krémmánia. Szépen bementem a plázába, megvettem a Batiste-ot, a mosdóban SOS nekiálltam, és láss csodát! Semmi fuldoklás, viszont tökéletes, mosottnak tűnt, finom illatú, dús, fényes haj lett az eredmény! :D Beleszerettem. Nekem tetszik az illata is, és nem fuldokoltam tőle, a hajam meg mintha frissen lenne mosva, igaz, pár óra múlva azért hanyatlásnak indul az eredmény, de egy napot át lehet vészelni vele, pláne, ha SOS megoldás kell. :D

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2018. december 6.

Nekem már a szappanjuk és a bőrradírjuk is bevált nagyon, szóval gondoltam, hogy ebben sem fogok csalódni és tényleg nem! Megvettem a simát és a kakaóvajasat is, azt hittem, az utóbbi fog jobban tetszeni, de a kakaóvajasat végül a páromnak adtam - neki nagyon tetszik és iszonyatosan cserepes száját 2 nap alatt rendbe tette - magamnak pedig megtartottam a sima, rágógumi illatút. :D Én imádom az édes illatát, ami amúgy nem érződik sokáig, vagy csak tíz percig! De végre egy olyan ajakbalzsam, amit öröm felkenni, nem áll össze a számon zsíros darabkákká, de sokáig tart, nem szárít, és hú, az az illat nekem nagyon bejön, olyan csajos. :D És azóta a számon se tépkedem a bőrt, hurrá! :D Szóval mindkettő szuper szerintem, de nekem a másik illata jobban bejött. :)