aishamamma

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Bio Paradió és Bio Rozmaring (régi)

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Bio Paradió és Bio Rozmaring (régi)
2016. július 17.

Nagyon enyhe korpásodásomat (megfázott a fejbőröm) megszűntette. Az illata gyógynövényes, ami nem tartós illat, szárításkor már a kondícionálót érezni csak. A hajam nem zsírosodik jobban, mint más samponoktól. Továbbra sem szeretem viszont ezt a zselés állagot, kínlódás vele a hajmosás. Sok kell belőle, bár én viszonylag hamar megúnom sokáig használni ugyanazt, így ez is megbocsátható ilyen értelemben. De úgy vagyok vele, hogy ok, kipróbáltam, elfogyott, nem kérek belőle többet. Sztem egy makacs, pikkelysömör/gomba okozta korpa esetén nem ehhez kell nyúlni.

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Rózsavízzel
2016. július 10.

Jó kis lemosó, könnyű, jól esik használni, de én azért szeretem leöblíteni vízzel még így is. A rózsa illat nem a kedvencem, de a boltban megszimatolva nem tűnt tolakodónak és használat közben is csak nagyon visszafogottan van jelen, ennyi kis buké még belefér. A szempillákról mágnesként kapta le a festéket dörzsölés nélkül! WOW! Na jó, ha azt akarom, hogy reggelre se várjon fekete paca a szemeim alatt, akkor 2 vattakorongot kell a szemeimre tapasztani 3-3mpig. Nem csíp!! Gyors és hatékony! Pont ilyen lusta nőciknek való cucc, mint én, aki mindíg csak tervezi, hogy 8 lépésből álló reggeli és esti arcápolási rutnja lesz, de nálam csak tisztít és hidratál van. ;) Negatívum: A kupakja 2. alkalommal letört. :(

Dr. Jart+ Rejuvenating Beauty Balm Silver Label+ SPF35 / Pa++

Dr. Jart+ Rejuvenating Beauty Balm Silver Label+ SPF35 / Pa++
2016. május 25.

Ebayről rendeltem 10db-os teszter csomagot. Amikor megláttam az élettelen, fakó, szürkés-barnás, zombis árnyalatot, el is ment tőle a kedvem, az állaga is nehéznek, túl sűrűnek tűnt, szóval nem vágytam rá, hogy kipróbáljam. Amikor felkenem, teljesen feleslegesnek tűnik, színe nulla, a fehér bőrömön az 5x nagyítós tükörben alig látszik. Aztán elindulok a dolgomra, kocsi..., visszapillantó tükör... csekkolás :) és jön a csoda! A bőröm üde, szinte ragyog. Nem vagyok sápadt, és valóban totál egységes színem lesz tőle, nincsenek itt-ott piros pötyik. A tekintetemet kinyitja, éberebbnek tűnök tőle, megfiatalít. Elképesztő, hogy milyen kevés kell belőle és nem fojtogatja az arcomat. Pattanást, heget, szeplőt biztos nem fed el, de amire én megoldást kerestem, fényvédelem és egy csipet tuning, azt megkaptam tőle.

1 ÖSSZETEVŐ