aitha

Regisztráció dátuma: 2013. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

L de Lolita Lempicka

L de Lolita Lempicka
2020. november 14.

Régen szerettem ma már kicsit nehéz nekem ez az illattipus. Ha valaki szeretne ilyen illatot, mivel nem kapható, a Lira mellett (habár azt meg nem szagoltam) Franck Boclet Vanille parfümje szerintem egy az egyben ugyanaz. Régen volt L de Lolitam de mikor ezt kipróbáltam elojottek az illat emlékek 😀 Mára már nehéz nekem ez a típus. Ha valaki szeretne egy alternatívát a Lolitara akkor a fent említett illatot próbálja ki szerintem teljes mértékben egyező, az kicsit kardamonosan indít, a Lolita már nem emlékszem hogy, de amikor az eltunik telejsen egyezik.

Franck Boclet Vanille EDP

Franck Boclet Vanille EDP
2020. november 14.

Nem rossz illat, csak nem nekem. Fragrantican rengetegen a Casamorati Lirahoz hasonlítják, illetve az L de Lolitahoz. Nos a Lirat nem szagoltam még, viszont L de Lolitam volt még ezer éve es szerintem az emlékeim szerint egy az egyben az az illat. Elég erős kardamonos illattal indít, aztán amikor ez eltunik jön a Lolita illat. Rajottem ma már nekem ez nehéz, elég erős vanília fűszerekkel, kicsit uniszex is. Szerintem egy pasin is jól mutatna. Látatlanban vettem meg, de mivel nekem sok feltettem eladásra.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2014. április 24.

Még annyit hozzátennék, hogy az sem mindegy, hogy ki, hogyan, hova fújja..Értem ez alatt azt, hogy egy ápolatlan emberen tényleg borzalmas tud lenni. Sokan a szag elfedésére használnak parfümöt. De tudok olyat aki hónaljba fújja a parfümöt..Most elég visszásan hat egy olyan csitrin, akin otromba cipő ami tiszta kosz, igénytelen haj, látszik, hogy ápolatlan és ömlik róla ez a cucc. De a másik is visszás mikor egy plázabanya tipeg fel a buszra, karmok, tűsarkak, 5 -ről világító szájfény, rjajzolt szemöldök, raptor kéztartás rajta LV táska és az elmaradhatatlan nyitott szájjal kérődzés szegény orbit rágóval. Nekik sem áll jól. A parfümről annyit, hogy sokan sztem azért is borzadnak el tőle, mert nekem meggyőződésem, hogy a teszterek elég hamar megromlanak, ugyanis DM-ben parfümériákban melegnek és fénynek vannak kitéve, 2 cm-re a polcokon omlik rájuk a lámpa fénye, melegíti és ez a parfüm halálos ellensége én az elmúlt napokban 3xor is megszagoltam 3 különböző helyen - ja az üveg hót meleg volt - és azt kellett mondjam, hogy fúj pedig én régen szerettem és kerestem azt a finom kürtős kalács és vanília illatot amit rajtam produkált, de nem jött. És rájöttem, hogy mikor az enyémben már kevés volt besárgult a folyadék és olyan szúrós alkoholos szaga lett és megváltozott az illata. És mindhárom helyen sárga volt a folyadék, ki tudja mióta állnak ott...Sokan így szagolják meg és ezért undorodnak tőle. Vagy nem tudom vmit változtattak az összetevőkben de én 2009ben mikor megvettem nem ilyen illata volt, sőt én egy csoporttársamon éreztem először és rajta is annyira finom volt annyira más, mint mostanában. Olyan egyforma lett mindenkin..Mondjuk volt olyan ismerősöm akin olyan illata volt, mint a gyerek rágónak :D Egy másikon tényleg igazi vattacukor illata volt, mint mikor a vidámparkban az embert megcsapja az illata enyhén karamellizálva. Rajtam csak simán vanilíás cukor illatú lett. Manapság meg mindenkin egyforma..Vagy csak az én orrom változott meg. A star naturet nem véleményezném mert mikor megszagoltam vagyis kifujtam a szintén lámpa-fény-melegben érlelet meleg üvegből azt hittem behányok, nem elég hogy eleve rossz, de még meg is buggyant a melegben. Egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy a pasik szeretik ezt. Barátom az annyira odavan érte, hog fújhatok én magamra Montalet meg Nina Riccit, Lancomeot meg egyebet azokra csak annyi a reakció, hogy "jó"..vagy leginkább észre sem veszi..De régen mikor ezt használtam oda meg vissza volt, sőt még a párnáját is képes volt befújni vele mikor nem voltam vele, hogy érezze..Az öcsém meg mikor megérzi, "hú ez nagyon jó" :D