Aizami

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2021. július 15.

Kisimít, nyugtat, egységesít és nekem a gyulladásokat is láthatóan lejjebb vitte.

Látható volt azonnali calming/soothing hatás is, de miután elfogyott tűnt fel a legjobban, hogy az üveg elhasználása után mennyivel szebb volt a bőröm, minden téren. Kevésbé volt összevissza színű, rücskös, gyulladt, kevesebb pattanásom is volt. Egy par hétre hogy elfogyott, fokozatosan "csúnyult" vissza a bőröm. Újravevős.

Janssen Retino-A 0.025% Cream

Janssen Retino-A 0.025% Cream
2021. június 27.

Most fog megérkezni a második doboz, egyet elhasználtam már.
Pattin, mitesszeren meg a bőröm összképén általában nagyon sokat segített, ráncaim még nincsenek úgyhogy azt nem tudom de sokkal egységesebb az arcom.
Használtam AHAt meg szalicilt is de egyik se tette így rendbe a bőrömet, a savakat most el is engedtem.
Nagyon szupi termék csak oda kell figyelni meg utána kell olvasni a helyes használatának!

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. június 27.

Pont annyi színt ad amennyit igényel a bőröm, szépen egységesít, még attól is el tudok tekinteni hogy kicsit ragacsos marad a bőröm utána, mert tényleg nem vészes. Amúgy összességében megadnám az öt csillagot neki, viszont ár-érték arányban, ahhoz hogy közel 15 ezret kiadjak egy kis tubus fényvédőért, nagyon TOP kéne hogy legyen. Ha egy maximum 6.000Ft-os és SPF 50-es fényvédőről beszélnénk, megadnám rá az öt csillagot, de ennyi pénzért, marad a 4.