Akara

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2019. október 26.

Reggelente használam. Szerettem kenegetni, bár az állaga (folyadék) és az, hogy a hűtőben kell tartani, nem könnyítette meg a dolgom. Elég pacsálós vagyok, így nekem egy üveg nem elég egy kúrához. Nem volt látványos hatása, igazából szerintem ez a hosszútávú anti-ageing miatt éri meg. Nem csíp, nem irritál, bátran kentem szemkörnyékre is. Az ára elég borsos, de a Tindigo termékek minőségéről meg vagyok győződve.

Elég valószínű, hogy fogok még venni, de azért kipróbálok más termékeket is.

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray

Essence Instant Matt Sminkfixáló Spray
2019. október 26.

Nem igazán jött be. Csúnya vakolattá állítja össze az amúgy nagyon szép felületet eredményező MAC kozmetikumokat, és utána feltöredező lakkszerűen hámlik le tőle a smink az arcomról. Nem is igazán tartósabb. Ha pedig szemceruzát, tust vagy szempillaspirált használtam, azokat elkeni. Egy vastag púder ecsettel szoktam felütögetni a fixálókat, mert a porlasztás sosem az igazi. Itt is emiatt ezzel a módszerrel próbálkoztam.

Body&Soul Vaddisznósörtés Fa Hajkefe

Body&Soul Vaddisznósörtés Fa Hajkefe
2019. október 26.

Én is szeretem. Bár a gubancokra nem jó, szépen simítja a derékig érő hajam. Általában az alsó 15-20 cm-t az Avonos Tangle Teezerrel bontom ki, majd az egész hajamat ezzel fésülöm. Különösen jó, hogy nem karistolja a fejbőrt. Érdemes sűrűn tisztítani.