Akara

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging
2021. július 20.

Én szeretem kenegetni, de inkább a C vitamin hosszútávú hatásában bízva. Mivel szérum, használok mellé szemkörnyékápoló hidratálót is. De amúgy nagyon tetszik az állaga és jól beszívódik. Lehet rá sminkelni. A reggeli rutinba illesztettem a szintén Tindogós C vitamin arcszérummal együtt. Tehát a megelőzés a cél, de valamivel tényleg jobb lett már most is az állapot. Elképesztő sokáig elég!

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel
2021. július 20.

Nagyon nem az én világom az illat, de valami különlegesre, újra vágytam. Ezért kipróbáltam. Annyira nem a kedvencem, de néha jó feldobni a napom. Nagyon parfümös, elég egyedi. Nem biztos, hogy újra megveszem. Inkább a kedvenc illatokat választom a Barnangentől.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2021. július 20.

Bár mindig is a sokkal édesebb illatokat szerettem, ez is megtetszett. Először kellemesnek éreztem, és az áfonya dominált az illatban, de egy idő után valami mellékillatot is elkezdtem érezni. De nem zavaró.

Mint tusfürdő és habfürdő, bevált, bár egy kicsit szárít. Kár, hogy nincs hozzá testápoló. A Barnangen márka kicsit túlárazott, annyira nem nagy szám azért.

1 ÖSSZETEVŐ