akezdetlanya

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Lost In You Eau De Parfum Her

Oriflame Lost In You Eau De Parfum Her
2021. február 18.

Kellemes édeskés illata van. Én nem szeretem a túlzottan virágos parfümöket, főleg nem a rózsásakat, szerencsére rajtam ez nem is igazán érződik. Tartós, főleg ruhán. Nap közben enyhül az illata, de nap végére sem tűnik el. Nem a legeslegkedvencebb parfümöm, de szívesen nyúlok érte, ha elfogy és lesz akcióban talán újra is veszem.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2021. február 18.

Alapvetően egy szép eredményt nyújtó szempillaspirál. Dúsít, hosszít, 2-3 rétegben drámai hatást lehet vele elérni. sok festéket visz fel viszont a kefe szépen el tudja oszlatni. Nem nehéz lemosni, a rózsaszín garnier simán lehozza.
Teljes árát szerintem nem éri meg. Ez az egyik hátrány. A másik és ennél sokkal rosszabb, hogy csíp.. Nem veszem észre, hogy potyogna, viszont délutánra sokszor kezdi el csípni a szemem, pedig nem mondanám hogy érzékeny lenne. Lemosáskor is irritál egy kicsit. Ezt még egy szempillaspirálnál sem tapasztaltam, szóval nagy csalódás. Irigylem azt, akinek nem áll fenn ez a probléma, mert tényleg egy jó kis spirál lenne, kuponnapokon féláron pedig meg is érné talán féláron megvenni.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 18.

Első használatra nem voltam tőle elájulva, kicsit össze is ragasztotta a pilláim, nem is volt annyira szép..stb. Elég kapkodva vittem fel akkor, szóval nem ítélkeztem elsőre. Utána már óvatosabban, lassabban dolgoztam vele, így szép eredményt lehetett elérni. Nem tapadt össze, hosszított. Én szeretem ha a pilláim drámaibbak a hétköznapok során is, ezért 3 réteget szoktam felrakni belőle. A legszebb eredményt akkor értem el vele, amikor középső rétegnek egy másik spirált használtam, ami nem szilikon keféjű, így dúsabb is lett. A keféje érdekes, nekem nem zavaró, hogy nem "stabil". Alapvetően nem maszatolódik, csak én kenem össze mindig a szemem alatt magam, mert az alsó szempilláim túl hosszúak és ha nem figyelek felvitelkor hozzáér a bőrömhöz. A szemem nem irritálja. Szóval összességében a hatásával meg vagyok elégedve, egy átlagosan jó spirál.
Viszont szerintem elég nehéz lemosni. Lehet, hogy csak a három réteg miatt. Először rózsaszín kupakos garnier micivízzel próbáltam, eléggé küzdött vele. Utána itteni vélemények alapján megpróbáltam meleg vízzel, azzal sem igazán jött le. Én olajos sminklemosóval tudom csak eltávolítani.