AkInImOd

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Bloomy Kiss Deo Spray

Balea Bloomy Kiss Deo Spray
2020. október 11.

A dinnyés után akartam egy másik illatot is kipróbálni. Az elején működgetett, de nem fogta meg annyira a szagokat, mint a dinnyés, sőt, elképesztően izzadtam a használata ellenére is. Eljutottam odáig, hogy nem fogom teljesen elhasználni. Nonszensz, hogy egy sima ülős munka során, illetve egy két kilométeres reggeli séta (!) közben nem csak, hogy éreztem, ahogyan izzadok, de a kellemetlen szagok elkezdtek keveredni a dezodor erős illatával, és nagyon fura élményt okozott. Csak az alapillata miatt kap 2 csillagot.

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll
2020. szeptember 23.

Az itt olvasottakat később láttam, minthogy megvettem - ennek végül örülök. Szerencsére nekem sűrű szemöldököm van, inkább csak szeretek picit ráerősíteni a belső töveknél, és szőke hajhoz az eddig használt barna ceruzáim nem igazán passzolnak. Egy világosbarnát vittem haza. Teljesen szépen teszi a dolgát, könnyen beszínezem vele a bőrömet, és nálam tartós is. Nem folyik szét/le, nincsen kékes alszíne sem.

Manna Bőrradírozó Szappan Sárgabarackmag-Őrleménnyel

Manna Bőrradírozó Szappan Sárgabarackmag-Őrleménnyel
2020. szeptember 12.

Nagyon tetszett a weboldalon, és tettem is a kosárba. Egyetértek az előttem szólóval, elég durván tud karcolni sajnos. Szépen habzott. Viszonyag gyorsan elfogyott. Amit sajnálok, hogy ez vette át a leginkább a teafaolaj illatát, így a barackot én nem éreztem egyáltalán használatkor. Mást fogok kipróbálni legközelebb.

1 ÖSSZETEVŐ