AkInImOd

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara
2019. október 6.

Szófiában, a Sephorában megvettem a mini kiszerelést, mondván megyek kétszer is idén nyáron tengerpartra, megmutathatja mit tud! És sikerült. Az ecset formája érdekes és igen, a vége picit több festéket felvesz - de úristen milyen szép szempillákat csinál! Nem is használok azóta mást, csak ezt. Mini kiszerelésben nekem kényelmes is a használata. Van, hogy picit felkenődik a szemem alá vagy fölé, de az az én bénázásom, szerencsére ezeket könnyen le tudom szedni sminklemosóval. Nap közben nem pereg, és gyönyörű tartós. Kibírta a tengereket és az édesvizet is is - a szappanos vizet pedig még jó, hogy nem. :) A csomagolása pedig zseniálisan dekoratív. Lehet, hogy drága volt, de megérte, én biztos, hogy újra fogom venni.

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder
2019. augusztus 12.

Akartam valami fixáló púdert, és ezzel a márkával egy idő óta szemeztem a dm-ben... aztán megláttam ezt a kis cukorfalatot és haza kellett vinnem. A világosabb nagyon passzol hozzám színben, jól viselkedik a különböző krémes/folyékony kencéimmel (Revolution alapozó, Pupa BB krém, Maybelline Fit me! korrektor). Az illata közepesen erős, amikor felviszem a pamaccsal, nem érzem, csak ha direkt beleszagolok a tégelybe. Nagyon szépen mattít. Amiatt nem kap csak max pontot, mert azért eltűnik a nap végére a smink fixálóm ellenére is, és a pamacs már picit morzsálódik - de még ez utóbbi is tündéri. :) Ha ez tönkremenne, akkor ecsettel is fel tudom vinni a púdert vékonyabb rétegben (tesztelve).

Catrice Vinyl vs. Velvet Transforming Liquid Liner

Catrice Vinyl vs. Velvet Transforming Liquid Liner
2019. május 12.

Anno megvettem lelkesedve, hogy ezzel tényleg nagyon izgi tusvonalakat fogok készíteni. Nos, nem veszem mindig elő, de egy jó eye primer-porpúder fölé szuperül lehet használni, magában kevésbé.
Én úgy használom, hogy a már szemhéjamon lévő festék fölé húzom meg vele a tusvonalat (a termék átlátszó, fényes) és arra ecsettel viszem fel a színt. A tartóssága függ tényleg attól, hogy előtte volt-e a szemhéjon már más porkötő anyag, illetve az erősebb színeket eleve szebben visszaadja.
A tartóssága nem rossz magában sem, de mint írtam, a többi termék is közrejátszik ehhez. Én szeretem, örülök, hogy megvan. Különleges sminkekhez csúcs.

1 ÖSSZETEVŐ