AkInImOd

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Colornique Intenzív Tartós Hajfesték

Balea Colornique Intenzív Tartós Hajfesték
2020. április 4.

Én nagy vacillálások közepette vettem meg ezt a terméket a Smokey Beige 10.71 árnyalatban. Korábban nagyon sokat volt szőkítve a hajvégem, ami a hamvas színt gyorsan ledobta és sárgulni, az átmenetnél vörösödni kezdett (az eredeti hajszínem mély gesztenyebarna). Mivel most sem pénzem, sem kapacitásom elmenni fodrászhoz a járványhelyzet miatt, pont kapóra jött. Előtte azért sok Brad Mondo és egyéb fail elemző videót megnéztem, hogy tudjam, mi az, amit elronthatok, meg szépen megvártam a hajmosás után egy hetet, hogy garantáltan ne frissen mosott hajon kezdjem el csinálni (nekem tövet amúgy sem kell festeni)... De igazából az útmutató pofonegyszerű, csupán a keveréket inkább jó hosszasan rázogattam, hogy egységes legyen a festék. Ezután alulról felfele haladva, vékony tincseket leválasztva kifésültem, rávittem hosszan egy adagot a festékből, majd alaposan bedörgöltem, kicsit tupírozva is a tincseket, és alufóliába burkoltam azokat. Rajtam végül több, mint 1 órát volt fent (habár a dobozos festékek állítólag a 45. perc után már nem hatnak), jó szürkék voltak a hajvégeim. :) Utána lemostam, a pakolást is feldobtam tincsenként, annak is adtam 15 percet, de már ekkor láttam, hogy szép az eredmény: a sárgaság letompult, még az átmenetek is megszelídültek, nem vöröses-szőke már. 1 hete bírja a hajam, jó állapotban van, nem hullik a megszokottnál durvábban sem a fésülködés során, a környezetem is megdicsért a videóchatek során, hogy klassz színe lett. Én teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, sajnálom a többiek negatív élményét. Szerintem ezt a terméket pár hónap múlva újra bevetem, ha megint nagyon besárgul a hajam és nem jutok el fodrászhoz.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2020. január 5.

Az arcom telente még inkább kiszárad, sajnos ezen nem segít az a rossz szokásom sem, hogy nem iszom kellő folyadékot naponta, így száraz és vízhiányos is a bőröm. Telente eddig mindig a Manna sheavaját használtam, de ebben a szezonban most túl olajosnak ítéltem meg, nem esett jól, hogy megült az arcomon a felolvadt vaj, és közben mélyebbre sajnos nem tudott beszívódni. Emiatt kezdtem el nézelődni, milyen hidratálót találjak. Mivel azonban idő közben kiderült, hogy psoriasisom van, amire éppen elég kence-ficét kell használnom, ezért szerettem volna egy kíméletesebb, bőrbarátabb anyagokból készült arcápolót találni.

Itt böngészve olvastam a Pom-Pomról, ami már korábban egyszer szemet szúrt a dm-ben is. A boltba érkezve sajnos a nerolinos nem volt elérhető, és ebből is csak egy darab volt, hála az égnek bontatlanul. Kicsit vacilláltam, de aztán úgy döntöttem, nem hagyom az arcbőrömet tovább szűkölni.

Egy hete használom, eddig elégedett vagyok vele. Valóban nyom nélkül, pár pillanat alatt felszívódik, és nagyon jól esik az arcomnak az addig érezhető frissítő érzet, ami elég mélyre hatolva hidratál. Ha picit többet kenek fel, akkor érzem, hogy megülhet az arcon, de szerencsére jól kialakított a pumpás verzió, így tudok kisebb adagokat is kinyomni. A bőrszárazsággal járó húzódás most elmúlt. Kicsit féltem az itt olvasottak alapján, hogy kellemetlen lesz az illata, de én ezt annyira gyengének érzem, hogy nem zavar - mellesleg, engem a szenteltvízre emlékeztet, meg van benne valami karácsonyi vásárra emlékeztető mellékzönge is.
Én nem bánom, hogy megvettem, de tény, hogy picikét valahol mélyen kicsit sokallom az árát. Az viszont mellette szól, hogy elég sok a termék, hosszú ideig elég lesz, ám ha natúr kozmetikum, kérdés, meddig tartja meg a szavatosságát.

Zewa Natural Camomile Nedves Toalettpapír

Zewa Natural Camomile Nedves Toalettpapír
2019. november 16.

Nagyon jó. Aranyér műtét után csak ezt használtam - jó, hogy le lehet húzni a wc-n. A kamilla is számított a gyógyulás során (az aloes nem volt erős, a mandulásnak a szaga meg borzasztó kellemetlen parfümös volt).

1 ÖSSZETEVŐ