AkInImOd

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz

Catrice Multi Matt Blush

Catrice Multi Matt Blush
2022. szeptember 29.

2015.dec.25.
Az ünnepek előtt vettem meg, mert habár régen kinéztem magamnak, mindig csak "majd máskor"-ral elhagytam a megvételét, aztán egy darabig el is fogyott a polcokról a "Love, Rosie!" árnyalat. Több, mint két hete használom másnaponta - sosem voltam nagy pirosítós, idén nyáron kaptam rájuk, miután a hóka bőrömnek elkél valami szín, hogy ne legyek nagyon lidérc - de az Essence Blush up! nem az igazi számomra, a Catrice Fallosophy pedig nagyon csillog a hétköznapokra.

Na de ez: pontosan azt nyújtja, amit szerintem egy pirosítónak kell: természetes rózsás árnyalatot biztosít, csillogás és hivalkodás nélkül. Ez az árnyalat nem csak a világos bőrűeknek áll jól, a barna bőrű nővéremen is gyönyörűen mutatott tegnap. Külön is szépek, de összekeverve jobban szeretem használni, elég csak egy leheletnyi a teljes megjelenéshez. Sima hidratált bőrön jól bírja, csak nem kell piszkálni - az Even Skin Tone alapozón és nővérem Maybellines alapozójával is szépen együttműködött, csak finoman halványodik. A tapasztalatok alapján a bőrt sem bántja, nem ütötte ki egyikünket sem.

Nagyon tuti pirosító, ha egyszer elfogyna, újravenném. :)

Update:
Nagyon szeretem továbbra is a "Love, Rosie!" árnyalatot, finom és üde arcpírt biztosít a megjelenésemnek. Ám volt pár alkalom, hogy egy picit sötétebb, mégis matt pirosító illett volna a megjelenésemhez, úgyhogy még a nyáron megvettem a másik változatot, a "La-Lavender"-t is. Utóbbi már inkább bordós-lilás pírt ad, de nagyon szeretem használni. A "Love, Rosie!"-nál nem feltűnő a kopás, de a "La-Lavender" esetében jobban feltűnik az elhalványodás a nap végére. Nedves bőrön vagy túl friss alapozón túl intenzív a színük és utána nehezen eldolgozhatóak, így csakis a kitalált szemsminkem után alkalmazom őket (mire az elkészül, addigra már megszárad/előkészül a bőröm). Ha túl intenzív lett mégis, akkor púderrel lehet halványítani rajtuk.

Update 2:
Mostanra fog teljesen elfogyni, miután egyszer széttört és a felét elveszítettem - pedig már az alját sepertem. Igazából ezzel a pirosítóval vagyok a mai napig a leginkább elégedett mind közül. Hiányozni fog a képen szereplő verzió. A sötétebb nagy része még megvan, azt elhasználgatom, bár közel sincsen annyira a szívemhez, mint ez a világos változat.

Essence Jurassic World Ecsetszett Sminkecset Tartóval

Essence Jurassic World Ecsetszett Sminkecset Tartóval
2022. szeptember 28.

Kerestem új ecsetszetteket, és a férjem Jurassic őrülete berántott, amikor ezt megláttam a PinkPandán. A dobozt eltettem emlékbe, majd valami SFX makeup-hoz még jól fog jönni szerintem. A tároló klasszikus rózsaarany színű, aminek az aljába bele vannak szurkálva az ecsetek. Anélkül kicsit könnyebben kieshetnek belőle, ha csak belevágja az ember azokat.
Szintetikus szálak, amik kicsit porolva, de szépen felveszik a festékeket, és jól adják le azokat a szemhéjon. Szívesen használom mindegyiket, különösen a kicsi (azt hiszem, ceruza?)ecsetet a belső szemzughoz, highlighter felvitelre. Ami hosszú távon szerintem a veszte lesz, az a fanyele.

Catrice Disney Classics Testvaj

Catrice Disney Classics Testvaj
2022. szeptember 26.

Őszinte leszek: ezt kár volt megvennem. Sajnos az illata számomra rettenet módon émelyítő és kellemetlen, amennyiben a felsőtestemen használom. Lábra még elmegy, mert ott nem érzem úgy, de az első pár alkalommal olyan migrént okozott, hogy inkább nem alkalmazom sehol. Egyébként a termék kellemesen elkenhető és hidratál, emiatt és a csomagolása miatt nem adok neki 1 csillagot.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ