AkInImOd

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA
2024. április 10.

Igazából talpra és lábra vettem, hogy a néha megjelenő bőrkeményedéseket, valamint a szőrbenövést megelőzzem vele. A talpam kicsit puha lesz utána (nyilván nem ide való, de beválik, működik), ugyanakkor a lábszáramon nem hozott változást. Kipróbáltam felkarra is, hogy onnan segíthet-e eltüntetni a kis mitesszereimet, de nem hozott javulást. A talpra elnyammogom, de nem veszem újra.

Holo Taco Glossy Taco Fedőlakk

Holo Taco Glossy Taco Fedőlakk
2024. március 20.

Nagyon szép finishű fedőlakk - nem csinál gél hatást (nem is ígér ilyet), de gyönyörű fényessé teszi a lakkokat és kiemeli az effekteket. Emellett mintha kicsit segítené is száradást. Kell azért neki egy kis idő - bár egyértelműen gyorsabban szárad a drogériás fedőlakkokhoz képest, meg fel tudja kapni a színeket, és azért gyorsan is fogy - de úgy hiszem, hogy újra fogom egyszer venni, amikor legközelebb HT-t rendelek. Egyes lakkoknak tényleg minimálisan meghosszabbítja a tartósságát a körmökön, de sok múlik a színes lakk minőségén is.

Holo Taco Long-Lasting Alaplakk

Holo Taco Long-Lasting Alaplakk
2024. március 20.

Habár színezett, ennek nyoma sincsen a körmön. Gyorsan szárad átlátszóra, és valóban tartósabbá teszi a lakkok többségét a körmökön, legyen az HT vagy más márka. A Holo Taco fedőlakkjával egyszerre szoktam bevetni.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ