akirarn

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Balea Pink Grapefruit Ajakápoló

Balea Pink Grapefruit Ajakápoló
2019. október 14.

Remélem sokáig része les még a bolti kínálatnak, ugyanis nagyon szeretem már most, pedig kis ideje használnom csak! Eljött az ősz, ez pedig egyenlő a kiszáradt ajkakkal (számomra legalábbis). A jó vélemények hatására vettem meg, a grapefruitot is szeretem, a balea cuccaival is pozitív tapasztalom van csak (*lekopogja*), szóval csak nem nyúlhatok mellé! Nem is, nagyon szuper állaga van, tökéletesen krémes. Használtam már Himalaya Herbalst, Labellot, stb. stb., de eddig ez tetszik legjobban az állagát tekintve! Illata is simán jó, kellemes, citrusos. Az ajkaim nem ragadnak tőle mint sok másik társánál, viszont egyből hidratáltnak érződnek, és utána is puhák maradnak. Inkább viaszos, amit én preferálok. :) Jövök később updatelni, de eddig egyértelmű az öt csillag.

Fa Divine Moments Deo Spray

Fa Divine Moments Deo Spray
2019. július 23.

Golyós dezodorral együtt használom, ezt az isteni miatt, azt a tartósság (és szintén finom illat) miatt. Annyira nem tartós, legalább is izzadásgátló tulajdonsága lehetne jobb, viszont maga az illat azért jó darabig érezhető :). Szeretem.

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo
2019. július 23.

Szinte az összes dezodor, amit valaha használtam Fa - eltérve 1-2 adidas és rexona dezodortól. Nem vagyok válogatós de valahogy mindig a Fa termékekre esik a választásom.
A deo sprayből a divine moments a kedvencem, újra is vettem kétszer :) isteni az illata.
Nem vagyok odáig a golyós dezodorokért, de sokkal tovább kitartanak, mint sprayes társaik, azok nagyon hamar fogynak nálam. Elég izzadós vagyok, de eddig nagyon szeretem, fincsi az illata és eddig a tartóssága és "izzadásgátló képessége" is kifogástalan. :)