Best of Beauty 2019

akirarn

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Intervion Golden Glow Ecset

Intervion Golden Glow Ecset
2019. április 21.

A képen is látható kontúrecsetet vettem meg és kifogástalan, szuper minőség. Féltem a kontúrtól eleinte, de ezzel nagyon könnyű eloszlatni a porkontúrt. Emellett nagyon szép küllemre is a rózsaarany nyelével. A márka fekete sminkszivacsa is hozzám került, és szuper jó vele eldolgozni az alapozót, csak ajánlani tudom mindkettőt. Be szeretnék még szerezni több ecsetet is a márkától.

Kylie Cosmetics Kylighter

Kylie Cosmetics Kylighter
2019. április 4.

Nem vagyok hatalmas Kylie fan, sőt egyáltalán semmiféle rajongó - persze bajom sincs vele :) Viszont a termékei felkeltették az érdeklődésem.
Eddig a Lime Crime Venus Aura árnyalatát használtam highlighterként, ami ugyan remekül működött, de azért gondoltam ennyi idő után úgy lenne teljes a kép, ha lenne egy rendes, mezei highlighterem is.
Sokáig vacilàltam, hogy megvegyem-e, a vélemények sok helyen roppant negatívak - én ezt igazságtalannak tartom, sokan egyszerűen nem ismernek másmilyen highlightot annál, ha egy metálos csík van az arccsonton. Persze kinek mi, de nem ettől lesz egy highlighter jó - ez csupán egyéni preferencia szerintem. :)
Na de a lényeg:
Egy kedves kremmanias eladótól vettem meg a Cotton Candy Cream árnyalatot. Kissé féltem, hogy full rózsaszín lesz, mert a képek a neten sokszor közel sem a valóságot mutatják, videókon viszont már sokkal inkább tetszett.
Aztán tegnap át is vettem a postán, és szerelem volt első látásra. Nem győztem elégszer bámulni a kezem miután leswatcholtam, az én hullaszínű bőrömön csodásan mutat... hihetetlen érdekes szín egyébként, olyan rózsaarany féle, de semmiképpen sem rózsaszín. Imádom, csak ajánlani tudom 😊

Trend It Up Expert Blotting Powder

Trend It Up Expert Blotting Powder
2019. január 28.

Nem használtam egy ideig, mert van másik púder, amit el akarok előtte használni. Mikor újra elōvettem, törött volt az egész púder :D de persze emiatt nem vonok le, a lényeg, hogy egy finom, puha púder. Egyébként blottinghoz tökéletes, teszi amit ígér.