akli

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Jenny Glow Forest Bluebell EDP

Jenny Glow Forest Bluebell EDP
2021. április 13.

Végre megjött a tegnap. Az itteni és fragranticás vélemények alapján úgy döntöttem, hogy nem tudok nélküle élni. :) És tényleg. Eddig azt hittem, hogy a könnyedség netovábbja a L'eau par Kenzo, de ezt sokkal jobban esik viselni. Kicsit vizesebb, kicsit virágosabb, nincs benne menta, tényleg olyan, mint egy esőáztatta, épp száradni készülő virágos mező. Ennyi pénzért a tartósságával sincs bajom, egy munkanapot kibírt rajtam, s zuhanyzás után is éreztem halványan a csuklómon.

Ralph Lauren Ralph

Ralph Lauren Ralph
2021. február 6.

Alapvetően egy jó illat, bár amilyen ütősen kezdődik, rólam épp olyan gyorsan illan el. Nagyon aquás, nagyon dimanikus, amikor az ember amúgy is robban szét az energiától, akkor még rátesz egy lapáttal. :)

Ralph Lauren Romance For Women

Ralph Lauren Romance For Women
2021. február 6.

A fragrantica több komponenst sorol fel, rajtam pl. nagyon sokáig a kamilla érződik erőteljesen, amit imádok, plusz némi nagyon puha rózsaillat. Alapvetően egy nagyon tiszta, nagyon nőies, nagyon nyugodt illat, én a nevével éppen ezért egyáltalán nem vagyok kibékülve, a szexiség a mi házunk táján mást jelent. :) Viszont legalább nem kergeti el a férjemet, sem a gyerekeimet, sőt, mindenki bújik és simul tőle. :) 2-3 órát bír, aztán rettenetesen bőrközelivé válik. Ilyenkor nagyon hasonlít a az YR Comme une Evidence edt illatomra, teljesen ledöbbentett a hasonlóság. Szóval, aki szereti a puha, fehér virágos, könnyű, légies illatokat, annak érdemes kipróbálni.