Akralgob

Regisztráció dátuma: 2021. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2024. március 24.

Imádom, kb 4 hónapja használom a balzsammal együtt. Már amikor először használtam akkor is nagyon jó puha lett tőlük a hajam, és nagyon jó illatuk van, sokáig meg is marad. Viszonylag gyorsan zsírosodott mindig a hajam, ezzel 3-4 napig tudom kihúzni a hajmosást. Samponok amiket ezelőtt használtam vagy kiszárították nagyon, vagy gyorsabban zsírosodott a hajam tőlük/ rajta maradt a build up, ezzel viszont tökéletesen meg tudom tisztítani (kétszer samponozok)
Hatalmas pozitívum amin nagyon meglepődtem, hogy én kb 7 hónapja nem vágtam már a hajamból, és konkrétan most sincsenek töredezett hajvégeim (kb 3-4szer be volt festve a hajamnak ez az alsó része, növesztem le, és ezelőtt mindig töredezett volt a vége)
Hullámos/ göndöres hajam van, azt is észrevettem, hogy sokkal jobban göndörödik ettől a két terméktől.
Röviden: nagyon bomba együtt a két termék, és én nem is nagyon használok mellettük más hajápolót, vagy csak nagyon ritkán

Dermaflora 0% for Him Stift Intensity

Dermaflora 0% for Him Stift Intensity
2024. március 21.

Gondolom ennek van egy új változata, aminek már más a csomagolása, fehér kupakos, és a matrica zöld rajta, nem fordítva, és az INCI is más picit - én erről a verzióról írok
Én is mindig izzadok mellette, de nálam mindig is ez volt a helyzet, minden deónál. Szerintem nagyon finom citrusos illata van, amit alapjáraton nagyon szeretek, szóval imádom. Nem szokott büdös lenni. Ha sötétebb színű felsőbe izzadtam, nem volt gond folttal, fehéret nem igazán hordok, így azzal nincs tapasztalatom.
Ennek a csomagolásával nincsen semmi baj, nem tört össze, de amúgy én mindig csak annyira tekerem ki a stiftet, hogy éppen csak előjön a cucc, néhány mm-re. Szerintem marad, mert jól bevált és finom illata van

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt
2024. február 6.

Sajnálom, de muszáj lepontoznom 😭
Ezelőtt az Elyn's lab olajos lemosóját használtam, igazából semmi problémám nem volt vele, de szerettem volna kipróbálni ezt a terméket is.
A sminkem nagyját mindig eltávolítotom először micellás vízzel, a maradék smink, primer, arckrém eltávolításához jöhet az olajos lemosó. A használattal nem volt gond, az én szememet nem irritálja, látszatra lehozott mindent. A probléma az, hogy egy hét használat után egyre több pattanásom lett, de mindenféle. Mélyek is, amik fájtak, kicsi pirosak, fehérfejűek is. Másra nem igazán tudok gyanakodni, persze lehet hogy más dolgok is befolyásolták a bőröm állapotát, de sajnos nekem ez volt a tapasztalatom a termék használata során. Visszatértem az előző olajos lemosómhoz és úgy tűnik kezd helyre jönni a bőröm. Erősebb szemsminkekhez el fogom használni, de nem fogom az arcomat masszírozni vele, talán arra/ úgy majd beválik.
Az, hogy a kupak alatt nincsen semmilyen fólia, engem is nagyon zavar. Sikerült egy olyat kifogni amibe jól belenyúltak.