Alaya

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrtípus: -

Megnézem

Avon Rare Flowers Solar Narcissus

Avon Rare Flowers Solar Narcissus
2021. július 1.

Édeskés, virágos illat. Nekem nyárra tökéletes, mert kevésbé fullasztó ebben a melegben, mint egy teljesen édes illat :) viszonyla tartós is, már amennyire ebben az árkategóriában lehet :)

Dove Go Fresh 0% Aluminium Salts Cucumber & Green Tea Scent Dezodor

Dove Go Fresh 0% Aluminium Salts Cucumber & Green Tea Scent Dezodor
2021. július 1.

Az illata nagyon finom, illetve elég jól bírja a tavaszi időjárást, de a kánikula kifog rajta: halottnak a csók az utóbbi pár héten :( Nagyon sajnálom, mert bíztam benne, de rá kellett jönnöm: ezt a terméket se fogom újra megvásárolni :(

La Roche-Posay Anthelios XL Ultrakönnyű Spray SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Ultrakönnyű Spray SPF50+
2021. július 1.

Egy facebook-os ajánlás után néztem utána a terméknek, de mikor megláttam az árát, kicsit meglepődtem, ennyit még nem fizettem fényvédőért... Viszont mindenképpen szükségem volt egy spray verzióra, hogy napközben újra tudjak fényvéződni, akár a smink fülé is.... Több napon keresztül újra és újra rénztem, gondolkoztam, mi legyen... Végül beadtam a derekamat, és megrendeltem, közben csenben imádkoztam azért, hogy jó legyen... Hát, életem egyik legjobb beruházása lett :D könynen használható, valóban mattra szárad pár perc alatt, ráadásul tényleg használ: a fehér bőröm, ami 5 perc alatt piros lesz, fehér maradt még a nagy melegben is... Szóval, mindenkinek, aki hezitál rajta: VEDD MEG :D