Best of Beauty 2019

albertinablogg

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Solanie Hidratáló Arctonik

Solanie Hidratáló Arctonik
2019. április 26.

Jó kis tonik, ár-érték arányban verhetetlen. Könnyed, gyorsan szárad / beszívódik, nincs fényes réteg utána a bőrön. Kevés is elég belőle a korongra. Az illata is kellemes, friss. Nem szárított, szóval újra fogom venni, ha elfogy. Csodára nem képes, csak a bőr Ph érztékét hozza rendbe lemosás után (plusz leszedi a maradék lemosót és sminket, ami esetleg még maradt volna).

Solanie Argán Növényi Őssejtes Renew Szérum

Solanie Argán Növényi Őssejtes Renew Szérum
2019. április 24.

Két hete használom napi rendszerességgel. Annyit ér, mint halottnak a choke. Egy nagy nulla túlárazva. Lehet, hogy ultrahangos hatóanyagbevitellel jól működik, de önmagában semmire nem jó. Gyosan beszívódik, a szemem köré és egész arcra is használom, nem csíp. Ráadásul a mostani pumpás kiszerelése egy nagy gané, mert akadozós, sokad nyom ki egyszerre, nagy erővel csak úgy lefröccsen a matéria az ujjaimról bármennyire is óvatosan nyomom. Sosem veszem újra. Még jó, hogy glamour napok -30%-val vettem meg, még úgy is túlárazott, nem hogy normál áron. 15 ml folyékony NULLA!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. április 24.

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Nekem egyik Estée Lauder sem működik jól a bőrömmel. Úgy mentem be a parfümériába nagy alapozó vásárlás előtt, hogy egy csomó feedbacket, review-t, youtube videót megnéztem, mégsem voltak jók. Ez konkrétan a nevetséges gésasmink, a gyengébbik fedésűje meg eldolgozhatatlan, csíkos. De beszéljünk erről. Nagyon erősen fed. Jó annak, akinek durva ragyái vannak, piros, aknés foltokkal, egy instán tényleg jól néz ki vele a smink szétfilterezve, de utcára nem való. Tú mácccs. Semmi természetesség nincs benne és nekem nagyon matt. Ez nem lesz foltos, építheted a végtelenségbe. Én nekem a Dior Star Fluid a kedvencem, de ahhoz nem tudok mindig hozzájutni. Most Lancome-om van, de váltani fogok arról is még valamire, de tuti nem erre! Persze akinek ez jött be és ez a csodaszer hajrá, én ettől így adok rá pontot. És a fényvédő éppen csak hogy jutott bele. SPF 10 na ne mááár! Minimum 30-as kell! (Én 50-est használok nappali krémembe keverve.)

4 ÖSSZETEVŐ