albertinablogg2

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Chloé Love, Chloé

Chloé Love, Chloé
2021. január 4.

Nem rossz, de azért az Intense változathoz nem ér fel. Ez nekem frissebb, nem túl pézsmás, emiatt nem adok rá maximumot.

Hyamatrix Intenzív Szemkörnyék Ápoló Gél

Hyamatrix Intenzív Szemkörnyék Ápoló Gél
2021. január 1.

Kozmetikusnál kezeléseket lehet igénybevenni, melyek során kizárólag Hyamatrix termékeket használnak. Ennek kapcsán rendeltem meg, és nagy csalódás. Lehet liposzómás, kis hyaluron molekulájú, de konkrétan semmi látványos hatása nem volt. Gyenge hidratálást ad, nem tapasztaltam lifting hatást, viszont rohadt drága. Nagyon gyenge egy krém. Egy NIVEA Q10 többet ér, ráadásul nagyon drága így, hogy semmire nem volt jó napi 2x használat mellett..

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream
2021. január 1.

Atyaúristen! Ez a krém valami szuper! Férjem lepett meg vele születésnapomra. Azelőtt a Hyamatrix szemkörnyékápoló krémjét használtam, de nagyon nem vált be, vagyis ápolt, de egy gyenge hidratáló hatásával bírt, kb 2-3 hónap alatt elfogyott, de nem halványított az apró ráncaimon. Bizonyos szögből látszódik csak egy barázda, mely a szemem sarkától húzódik, ettől a krémtől csak lestem és néztem hová lett. Nekem selymes, feltöltött a szemkörnyékem tőle, látványos eredményt ad már két használat után. Az illata mennyei rózsás.