albertinablogg2

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver
2022. június 4.

Nagyon finom illat, kicsit hajas a TF soleil de blanc-ra, csak frissebb, jobb leszáradású. Csak azért vonok le csillagot, mert edt és nagyon hamar után kell fújni.

Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT

Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT
2022. június 3.

Frissen fújva virágos és nagyon rágógumis illat. De aztán ahogyan elillan a kezdeti buké, egy nagyon finom, édes virágos kompozíció marad utána. Rajtam mindenki dicséri, szerencsére nem túl felkapott és nem ismert, ezért is táraztam be a 100 millisből. Nem vattacukros!! Nem igazán van olyan édes gourmet illat, amit igazán szeretnék, de ez mennyei. Ma már 3-an kérdezték meg milyen illatot használok, annyira nyerő mindkét nemnél. Abszolút tavaszi-nyári, ahogy sok helyen a leírásban is szerepel. Tartósnak tartós, de én nap folyamán többször fújok belőle magamra, hogy éreztessem a környezetemmel, hahóóó itt vagyok! :) Az üvege pedig nagyon ötletes és tényleg kitűnik a többi közül.

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDT

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDT
2022. június 3.

Zseniális illat, amit az ember szívesen visel a nyári kánikulában. Friss, citrusos, kemény és karcos, nekem nagy favorit. Amúgy szerintem nem igazán uniszex, inkább női. Az ára horror edt-hez képest, de majd egyszer talán beruházok rá. Közepesen tartós.