Aldrovanda

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrprobléma: -

Playboy Play It Lovely EDT

Playboy Play It Lovely EDT
2015. február 12.

Megtetszett a nem túl hivalkodó, hétköznapokra jó, 'kedves', gyümölcsös-púderes illata. Tetszik, hogy a befújt ruhákról még jóval később is visszaköszön (ha elég sokat használtam), viszont napközben úgy tűnik, gyorsan elmúlik az illat. A tartóssága miatt szerintem sokat kell belőle használni és csak kedvezményes áron éri meg.

Adidas Fun Sensation Testpermet

Adidas Fun Sensation Testpermet
2015. február 12.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem. Egyszerű, vidám, könnyű, gyümölcsös illat. Nyárra tökéletes, de én télen is sokszor használtam, ha olyan kedvem volt. Kategóriájához képest a tartósságával sincs gond szerintem.

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Sampon

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Sampon
2015. február 12.

Többségében natúr, mindenmentes samponokat használok, kivételes eset volt, hogy megvettem ebből egy tubussal, de nagyon bevált. A hajam nem zsírosodott, nem nehezedett el tőle, de a szilikon hiánya miatti esetleges gubancosodás, töredezés, száradás sem jelentkezett (magamtól biztos nem mondanám, hogy szilikonmentes). A dúsító hatását főleg azután tudtam értékelni, hogy elfogyott és áttértem egy másik samponra, amivel persze nem értem el ilyen eredményt. Szép, nagy, puha lett tőle a hajam és az illatát is szerettem.

2 ÖSSZETEVŐ

White Petrolatum EWG Kockázat: EWG Adat: közepes