aleszjandra

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lalique Perles De Lalique

Lalique Perles De Lalique
2019. november 20.

Legújabb "kattanásom". Látatlanban rendeltem, de esetleg aki ezt nem meri megtenni, az ismert online parfüméria legújabb üzlete már tart tesztert is belőle ;)
Az első benyomás maga a csoda, nagyon magabiztos, nagyon füstös, de nem a klasszikus ámbrás-oudos füstösség, hanem egy tiszta illat. A leszáradása rajtam rózsás-pacsulis, és az intenzitásával se vagyok megelégedve, viszont akkora élmény és akkora unikum, hogy ezt is megbocsátom neki.
Update:
Még mindig rajongok az illatáért, de nem akarom elfogadni hogy ennyire gyér a tartóssága! Bőrön gyakorlatilag ~3 óra! -1 csillag...

Givenchy L' Ange Noir

Givenchy L' Ange Noir
2019. november 6.

Ami nekem nyáron a Prada Infusion d'Iris, az télen ő. Kellemes púderes írisz, számomra viszont egyátalán nincs összhangban a külcsín a belbeccsel. Ez egy komfortillat, nem az amit számomra a noir közvetíteni szokott. Tartóssága kiemelkedő, nagyon szívesen nyúlok hozzá hétköznapokon, és jó érzés ha megcsap az illata. Számomra kortalan, biztonságos ehhez a parfümhöz nyúlni, senkinek se okoz csalódást.

Lalique Living Lalique EDP

Lalique Living Lalique EDP
2019. november 6.

Szeretem. Nagyon gazdag illat, óráról órára más arcát mutatja. Még csak ősszel volt alkalmam viselni, de kíváncsi vagyok hogy muzsikál melegebb időben. Az első percekben valóban kicsit tolakodó, de én szeretem ezt a férfias vonalat. Givenchy Pí-jét is előszeretettel viselem, egy kicsit rá emlékeztet a leszáradása(mandula). Érdemes próbálgatni a Laliqueokat, mert nagyon baráti áron adnak egyátalán nem tucat parfümöket. Mostanában kicsit ugyan háttérbe szorult, de ettől függetlenül nincs okom öt csillagnál kevesebbet adni.