aleszka

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Widmer Pigmanorm

Widmer Pigmanorm
2016. január 24.

Sziasztok! :o)
Évekkel ezelőtt használtam a krémet, mert volt egy pillangó alakú, elég nagy pigmentfolt a homlokomon. Annyira nem volt sötét, engem mégis nagyon zavart. A krém hatására, a pillangó szerencsére megunta a trónolást a homlokomon, és évek óta lerepült onnan, nyomát sem látom. :o) Viszont vannak még foltjaim, most újra rávettem magam a Pigmanorm-csodára. Én is a Pharma Expressz-től rendeltem, 22 EUR darabja, vényköteles. A Pharma Expressz díja 990 Ft, én bolti felvételt kértem, mert majd minden nap érintem a Keletit, ahol vannak.
Szerintem nagyon jó krém. Egy időben próbálkoztam IPL villanófénnyel, semmit sem ért, ellenben marhára drága volt. Most is erre próbáltak rávenni az egyik klinikán, 29 ezer lett volna egy alkalom... Azt mondták, legalább 5 alkalom szükséges lenne, de nem baj, vehetek 4 alkalmas "akciós" bérletet cirka 96 ezer Ft-ért... Begurultam, feirattam a Pigmanorm-ot, ami 3 nap alatt itt volt. Vittem a recepetet, kifizettem (kártyásan is lehet, nem csak készpénzzel!), kaptam a krémet. Én kétnaponta használom, nehogy pirosodjak vagy hámlani kezdjek. Nappal szigorú fényvédőzés, jelenleg Uriage SPF50+.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Emulsion

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Emulsion
2013. április 17.

Annak ellenére, hogy az emulzió 75 ml-es, a krém meg csak 50, sokkal jobb a krém-változat!!! Legalábbis kombinált bőrűeknek mindenképpen. Az emulzió ragacsos, a krém egyáltalán nem: pikk-pakk felszívódik. Bátran ajánlom mindenkinek.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream
2013. április 17.

A legjobb éjszakai krém! Nem zsíros, nem ragad, finom az illata, nagyon jó hidratál. Próbáltam a fluid verziót is (az 75 ml-es kiszerelés), ami közel sem ilyen jó, mint a krém. Garantáltan öt csillagos készítmény. :o)

1 ÖSSZETEVŐ