ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő
2022. szeptember 25.

Nagyon kellemes nyári illat, a zöld kókusz vagy kókuszvíz jut eszembe, nem az a gejl, cukros, bounty csoki jellegű kókusz. Az állaga géles, ezért egy alkalommal mindig túl sok jön ki, ez egy hátránya. Az egész család ezt használta a nyaraláson, szerettük.

Avon Summer White Rio EDT

Avon Summer White Rio EDT
2022. szeptember 23.

Sok sok év kihagyás után rámtört a nosztalgia és rendeltem egy halom avon cuccot, többek közt ezt a parfit. Atyaég, ekkora melléfogásom még nem volt. Néha megtörténik, hogy egy parfüm wc illatosítóként végzi, de ezt onnan is le kellett fokozzam a kukáig, mert konkrétan kibírhatatlan, a hányinger jön rám tőle. Iszonyat mű és nagyon szúrós ananász, erős molyirtó alapon. Mintha egy kilencvenes évek beli ragacsos ananászos cukorkát (talán Sugus volt a nevük?) Napon állott műanyag székkel és rovarirtóval vegyítene valaki. Büntetni lehet vele, esküszöm. Egy rettenet.
Ráadásul tartós!!!
PS. Nem vagyok parfümsznob, sok avon parfim volt régebben, a másik katalógusos cégtől még mindig van pár, vagy a szintén nagyon olcsó Tesorik közül is sokat szeretek... de ez tényleg egy hatalmas nem.

4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom

4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom
2022. szeptember 4.

Az idei kánikulában ebből fújkáltam egy üveggel - ugyanúgy a nyárhoz tartozik nekem, mint az aloe gél meg a termálvizes spray. Friss, természetes mandarin egy csipetnyi fűszerrel és az alapból előtűnő klasszikus kölnisch wasser hangulattal. A vérnarancs/bazsalikomot nem taszítja le nálam a trónról, de jó kis illat ez, jó áron, az Acqua Allegoriákra köröket ver tartósságban is.