ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Dream Big Tusfürdő

Balea Dream Big Tusfürdő
2020. március 29.

Szerintem érdekes illata van, nem a tipikus téli, de nem is a tipikus kókuszos nyári. Nekem tetszik, rövid ideig érződik, úgyhogy nyugodtan jöhet rá a parfüm, nem nyomja el. A csomagolás meg ez az egész koncept kicsit gagyinak tűnik, olyan tinilányos, nekem már nincs különösebben szükségem rá, hogy a tusfürdőm motivációs idézetekkel lásson el :) De mivel ingyen kaptam, elhasználjuk. Minőség szokásos Balea: habzik, tisztít, nem szárít.

Gres Lumiere Rose

Gres Lumiere Rose
2020. március 16.

Nemrég érkezett, vakvásárlás volt, mivel rózsa rajongóként nem tudtam ellenállni neki, főleg olyan nevetséges áron, ahogy egyes webshopokon adják. Azóta pedig csupa Óóó és Mmm :) Kezdeném a csomagolással: egyszerű, de elegáns, minőségi darab érzését kelti. Felfújáskor sem egysíkú, nekem azonnal rózsa-édesgyőkér-púder kombóban jelenik meg, később érződik a narancsvirág, amit máshol nem imádok, de itt nem tolja magát előtérbe, ezért egész kedvelhető, és a rózsabors is, ami egy kis plusz izgalmat visz bele. Nem kislányos, van benne valami megfontoltság, ami már nem a kamaszok sajátja. Egy nyugodt, szépségével tisztában levő nő illata ez, nagyon kiegyensúlyozott, harmonikus, különleges. Ezt a rózsa-édesgyökér kombinációt elképesztően jól eltalálták. Szillázsa diszkrét, ellemben hosszan megmarad, abszolút munkahelykompatibilis.
Mostanában ez az egyik kedvencem, minden nap örömmel fújom magamra.

Balea White Chocolate Tusfürdő

Balea White Chocolate Tusfürdő
2020. március 15.

Ahhoz képest, hogy mennyire olcsó, egész jó :) Mosolyt csal az arcomra. Tényleg olyan, mint a fehér csoki mousse- nak az illata. Azon kívül egy átlagos kis Baleás tusfürdő, kislányos csomagolásban. Nem veszem újra, de örömmel használom el.