ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Weleda Homoktövis Testápoló Tej

Weleda Homoktövis Testápoló Tej
2019. november 12.

Valóban jól hidratál. A nagyon folyékony állaga először fura volt, de meg lehet szokni. Az illata egy az egyben homoktövis szörp - minden mesterséges mellékzönge nélkül. Összességben egy jó termék, praktikus, pumpás üvegben.

Dresdner Essenz Pflegebad Winterwärme

Dresdner Essenz Pflegebad Winterwärme
2019. október 29.

Általában szeretem a márka fürdőtermékeit, de ez nem egy nagy eresztés. Az illata olyan kis semmilyen, a színe nem egy telitalálat, ha fürdésről van szó, olyan lett a kád, mintha pisivel lenne töltve :) A legtöbb D.E ennél sokkal jobban sikerült.

Kneipp Kényeztető Argánolajos Bőrradír

Kneipp Kényeztető Argánolajos Bőrradír
2019. október 27.

Az első "bolti" olajos peelingem, és megint nem kellett csalódni a Kneippban. Én a 40 ml-es tasakos verziót próbáltam, nálam két használatra simán elég volt egy tasak.
Tömör állaga van, könnyű használni. Alaposan, de nem agresszíven radítoz. Számomra kicsit furcsa volt, hogy az olaj miatt olyan érzésem volt, mintha impregnált volna, valósággal lepergett rólam a víz :)) De igazán másnap reggel éreztem, hogy mennyire puha lett tőle a bőröm. Az illata diszkrét, semleges.
Szerintem jó termék, teljes dobozt csak azért nem fogok venni, mert a házi készítésű kávézacc - olívaolaj peelingem pont ugyanilyen jó, de sokkal olcsóbb és környezetkímélőbb :)