ALettah

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Police To Be Mr. Beat

Police To Be Mr. Beat
2020. november 14.

A keresztfiamnak kerestem első parfümöt, rengeteg mindent végigszagoltam, többek közt néhány ilyen koponyácskát is, pedig eddig nem kifejezetten érdekelt a márka. Eddig csak a női Exotic Junglet próbáltam, és harsányak és természetellenesnek tűnt. Élőben nem tűnik annyira gagyinak a csomagolása, persze, polgárpukkasztó meg minden, de szerintem fiatalabb koromban én is buktam volna rá. A teszter csíkon nagyon tetszett, úgyhogy kipróbáltam bőrön is. És nagyon kellemes meglepetés volt! Először az édes, piros alma érződik, aztán szépen csatlakozik a hűvös levendula és a tengeri jegyek. Az egésznek ad egy melegséget, fűszerességet a kardamom és a bőr alap. Szerintem kifejezetten klassz férfi illat, nem csak kamaszoknak, fiatalos, laza negyvenesen is el tudom képzelni (csak egy negyvenes pasi valószínűleg az üveg miatt nem próbálná ki).
Végül megvettem, remélem, hogy tetszeni fog a megajándékozottnak.

The Beauty Mask Company Oxygen Bubble Mask

The Beauty Mask Company Oxygen Bubble Mask
2020. november 14.

Izgalmasnak tűnt a buborékos ígéret, kipróbáltam. A maszk fekete, könnyen felhelyezhető, elég nagy, elég nedves. Felhelyezés után hamarosan éreztem, ahogy elkezd pezsegni és habot képezni. Eleinte csak pezsgés volt, aztán egyre kellemtlenebbül csípett. A tíz perc végére már nagyon zavaró lett, mindenképpen lemostam volna. És sajnos a hatása nálam érezhető volt: csúnyán kiszárította a bőröm az érzékeny részeken, vörös, hámló száraz részeket okozott, ami eddig más kozmetikumtól soha nem történt meg. Ez egy nagy no-no.

Balea Dream On Tusfürdő

Balea Dream On Tusfürdő
2020. november 14.

Ez nem egy különösen jól sikerült darab, olyan szintetikus trópusi gyümölcs illata van. Nem kellemetlen, de a kb. hetente megjelenő új Balea illatok közt van ennél jobb bőven.