alexandra001

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2015. szeptember 23.

Utálok testápolót használni, mert macerás, csúszós érzés. Ezt viszont szeretem. Finom illata van, extra gyorsan beszívódik, nem hagy furcsa érzést maga után, szépen hidratál is. Azt hiszem megtaláltam a tökéletes testápolót.

Neutrogena Visibly Clear Hármas Hatású Mitesszer Eltávolító Arctisztító

Neutrogena Visibly Clear Hármas Hatású Mitesszer Eltávolító Arctisztító
2014. november 22.

Nekem pont arra nem vált be, amire használom. Kellemes használni a kis golyók miatt, jól masszírozza a bőrömet. Viszont a mitesszereimet egyáltalán nem tüntette el, de még csak nem is halványította el. Sőt én úgy vettem észre, hogy nem is tisztít olyan szépen, épp ezért pár napra visszatértem a garnier lemosómhoz, (attól se tűntek el a mitesszereim, de nem lett se több, plusz pattanásra nagyon jó) az idő alatt több kis pötty lett az arcomon, mint előtte. Mindenesetre próbálkozok még vele egy darabig, hátha én is tudok jókat írni.

Head & Shoulders Hajápoló Spray

Head & Shoulders Hajápoló Spray
2014. november 8.

Kellemesen bizsergeti a fejbőrt. Én vizes hajon szoktam használni, utána szárítom meg. nekem bevált nagyon, sokkal jobb tartása van tőle a hajamnak, nem lapul le fél óra alatt. Elég vékony szálú zsírosodásra hajlamos hajam van, és úgy érzem, h ettől kevésbé zsírosodik is, mert mintha kicsit kiszárítaná a hajtöveket.