Best of Beauty 2019

alexandra326

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. június 13.

Utazó méretben van meg, már használom egy ideje. Szép fekete színe van és egyáltalán nem tapaszt, jó eredményt lehet vele elérni, a barátom is meg szokta jegyezni, hogy mekkora a pillám.:D Amúgy is elég hosszú, de szépen kihangsúlyozza. negatív viszont, hogy rettenetesen pereg. Nem hogy egy egész napot nem bír ki, de felkenem 8-kor és délután 2-kor már a szemem alatt van..hidegebb időben is tapasztaltam ezt, nem csak most.

MeMeMe Flawless Concealer

MeMeMe Flawless Concealer
2019. április 22.

Nem túl sűrű, folyékonyabb állagú, ebből kifolyólag nem túl drasztikus a fedése, de szépen világosítja a szem alatti területet. Nem ül bele a ráncokba, nekem nem bírja estig, de azért szépen a helyén marad. Azért nem öt csillag, mert azért nem tökéletes és biztosan van jobb. Most fog elfogyni, de szerintem újraveszem.

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2019. április 18.

A hatása nem rossz, valóban mattít és tisztít. De ezt jóval olcsóbb maszkok is tudják. Egy 50 grammos kiszerelést használtam el belőle, illetve egy része beleszáradt a tégelybe, mikor már erősen fogyóban volt, így az kuka..rendesen tároltam pedig. Biztosan nem venném újra, a marketinggel ügyesen lehúzzák az embereket. A sztárok is ezt használják, stb... A Body Shop agyagos maszkját fogom kipróbálni ehelyett.