alexandra326

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

RdeL Young Nail Colour Körömlakk

RdeL Young Nail Colour Körömlakk
2020. január 7.

Olcsó és szép a színválaszték, de nekem az ecset nagyon széles, képtelen vagyok vele szépen festeni, illetve másnapra meg van kopva mindig a köröm vége mindegyik ujjamon..az Essence szerintem jobb minőség ilyen árkategóriában.

Yves Rocher Szemhéjpúder Alap

Yves Rocher Szemhéjpúder Alap
2020. január 7.

Még csak kétszer használtam, de nekem eddig nem jön be. A Rdel szemhéjalapból már körülbelül hármat elhasználtam, gondoltam kipróbálok valami drágábbat, hátha jobb. Kár volt. A ráncokat szépen eltünteti a szememről, de nekem túl folyós az állaga, emiatt nem köt meg a szemhéjon, kenődik összevissza. Szemhéjpúderrel fixálva sem javul a helyzet, nem tartja meg őket, pár óra alatt elfolynak. Próbáltam Maybelline-el és Too Faced-el is.

Tarte Creaseless Concealer

Tarte Creaseless Concealer
2019. december 23.

A Catrice korrektort használtam eddig, ahhoz képes sokkal sűrűbb és magasabb fedésű. Bár a két termék ára ég és föld, szóval nem biztos, hogy releváns összehasonlítás. Óvatosan kell vele bánni, kis mennyiség is elég. Számomra igazi Photoshop hatás, de közben mégsem természetellenes. A ráncokba nem ül bele, bár nekem nincs is túl sok. A sűrűségéből adódóan szerintem sokáig elég lesz, így megéri az árát.