AlexandraIri

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás
2017. május 9.

Már a második tégellyel fogyasztom, és azt kell mondjam, imádom. Fenékig érő teljesen természetes, nem zsírosodó hajam van. Minden héten 1x használom, de ténylegesen pakolásként, 10 percig hagyom hajközéptől lefelé oszlatva. A végeredmény gyönyörű, selymes és puha, egészséges haj, amire a fodrászoktól is mindig dicséretet kapok :) nekem ez a termék nagyon bevált, nem is kérdés az 5*

Solanie Szőlő-Hialuron Éjszakai Krém TO Complex-el

Solanie Szőlő-Hialuron Éjszakai Krém TO Complex-el
2017. május 2.

Szerettem volna szeretni.. És szerettem is az első néhány alkalommal. Nagyon szép, egyenletes, sima lett tőle az arcom reggelre. Ezután elkezdett először minimálisan, majd egyre jobban kipattogni az arcom. Ahogy elhagytam a terméket, ismét visszaállt a rend, a gyulladások eltűntek. Az illata a régi fajta rúzsokéval egyenlő, sok benne a parfüm, előfordulhat, hogy ezt nem szerette az arcom. Ennek ellenére nem szeretném lehúzni a terméket, mert mások számára szuper kis éjszakai hidratáló lehet, de az én vegyes, vízhiányos bőröm egyértelműen elutasította :/

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2017. március 31.

A KRÉM :) csupa nagybetűkkel.. Imádom az illatát, a hatását, tökéletesen hidratál, egységesíti az arcomat.Sokáig elég és tényleg látványosan simább, hidratált, egészségesebb az arcbőröm mint az összes többi hidratáló használata után. Sokáig kerestem az igazit, de úgy érzem megtaláltam. Körülbelül 3 hónapja használom. A felvitele nagyon könnyű, kicsit nedves arcra masszírozom be reggel és este is. Egész napra érzem a jótékony hidratáltságot. Eddig is imádtam Ilcsi néni termékeit, sokat használok is, ez a habkrém telitalálat. Nem kérdés, 5+**