AlexandraJ

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette
2021. március 9.

Annyira különleges, gyönyörű színek vannak benne. Teljesen oda vagyok érte. Minden szín megfelelően pigmentált és nem tudok rosszat mondani róla.
Aki kicsit szeretne kísérletezni főleg a fényes csillámos színekkel, annak nagyon ajánlom. Főként kiegészítő palettaként egy jó nude mellé. Lehet magában is szép sminkeket készíteni belőle, de gyakran keverem más palettákkal mert kevés benne a sötétebb matt.

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs
2021. március 9.

62 Libre árnyalatot használom. Nagyon kellemes viselet, tenyleg bársonyos érzés. Szárító hatást nem tapasztaltam. Tartóssága klasszikus rúzs lévén nem egész napos, de meglepően jól bír egy nem túl zsíros étkezést is. Az ára az, ami nyilván elég húzós, de a márkát is meg kell fizetni. A csomagolása is megérdemel egy említést, nagyon tetszik ez a megoldás.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2020. április 27.

Jaj hát ez is egy csoda...pedig azt hittem a Double Wear-től már jobbat nem találok, de ezt valahogy mégis jobban szeretem. A 120as árnyalat a nekem megfelelő, (mellesleg elképesztő hogy mennyi színben megtalálható, ezért mindenképp jár a plussz pont) Személyesen próbáltam Sephorában és pont a nagy választék miatt szerintem érdemes is, vagy nagyon utána nézni a neten swatch ügyileg.
Fedése tökéletes, hosszantartó, meg minden amit már mindenki elmondott. :D