AlexandraMinka

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babywell Pflegeöl

Babywell Pflegeöl
2014. november 23.

Ritkán használok babaolajat, hogy még puhább legyen a bőröm, ez eddig próbáltakkal ellentétben tartalmaz kamilla- és mandulaolajat és Aole kivonatot, nekem bevált, illatra, állagra is. Egyetlen hátránya a csomagolás, azaz nyomom, alig jön, de ha egyszer megindul.... ennek ellenére többször ezzel masszírozom meg a párom hátát. Mivel ajándékba kaptam ezért az ár-érték arányát még megsaccolni se tudom.

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2014. november 22.

Nekem nagyon bejött, igaz, hogy egy dobozt 1200 Ft-ért vettem és elméletileg kettő doboz kellene a sörényemre, gyakorlatilag három kellett volna, de még így is megérte. Egyedi a hajam: fejtetőt középen, ahol kezdtem világos szőke, máshol arany, majd vöröses szőke. A saját bénaságom miatt lett hátul, mivel ott nincs szemem, de tükröm se elég nagy, picit foltos, de egész jól sikerült.
Olvastam véleményeket, kérdeztem fodrászokat, mindenki óvva intett tőle, mert "csibesárga leszek" hát én nem lettem az, sőt sokkal jobb hajam lett, mintha mesterfodrász csinált volna valami egy árnyalatú új színt, ezekkel a csíkokkal, "foltokkal" vagyok önmagam, megszerettem ezt a festéket.
Legközelebb azt hiszem, megint kettőt veszek majd és egységes aranyszőkére festem. Másoknak is ajánlom, ha nem félnek otthon egyedül nekiállni.

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray
2014. november 22.

Ajándékba kaptam, folyamatosan használom, de elég egy fújás, tényleg gyorsítja a száradást, bár az olajos folt a kezemen és a padlón (ahova a maradék permet jut) nem túl kecsegtető, erre szokott elmenni 2-3 vattapárnácska. Ettől függetlenül bevált, nem szeretek nélküle lakkozni, azért mire megszárad az az 4-5 réteg, ahhoz idő kell(ene)