alexis

Regisztráció dátuma: 2011. július 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. július 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF20

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF20
2013. május 7.

Nagyon jó kis krém.Nagyon jól szabályozza a zsíros bőrt,alig fénylik tőle az arcom.Én pattanás utáni piros foltokra vettem és egy hét után eltűnt a foltok 80%-a :-) Kuponnal egyből kettőt is vettem,nem gondoltam volna,hogy ennyire hatásos lesz és hogy ilyen hamar azt végképp nem gondoltam volna
.A második tubusom el is adnám mivel már nincs szükségem rá.2x használtam,minimális hiányzik belőle,8000ft-ért adnám(eredeti ára a Müllerben 13600ft).Személyesen a 17.ker ben lehet átvenni.Érdeklődni: belai.alexis@gmail.com

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj

The Body Shop Rainforest Coconut Tápláló Hajolaj
2013. március 25.

Egyszer kipróbáltam szárazon hajmosás után hajvégre,de nekem nem szívja be a hajam.Sajnálom,mert nagyon finom illata van és biztos jó.A többi opció nekem macerás úgyhogy eladom.Ha valakit érdekel belai.alexis@gmail.com 2000ft.Budapesten vehető át a 17. kerületben!

Clinique All About Eyes Korrektor

Clinique All About Eyes Korrektor
2013. március 19.

Most vettem meg az első tubussal és nagyon meg vagyok elégedve vele.Nagyon-nagyon kevés kell belőle,így nem is olyan drága, hisz sokáig jó.Szerintem fél évig is kibírja pedig én naponta sminkelek.Valaki írta,hogy megül a szem körüli mimikai ráncokba,ezt én is tapasztaltam,de csak akkor ha sokat teszel föl.Második sminkelésemnél kevesebbet raktam és tökéletes volt!Csak ajánlani tudom,nagyon jó a fedése,jól kenhető....+++++++++