alexkanagy

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP
2024. március 14.

Jezus. Ne vedd meg mielőtt megszagolnád. Ne vedd meg ha utálod a Pink Sugar nevű borzalmat.

Ennèl a bonbons malizia Milk Cake is fènyèvekkel jobb. 😂

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs
2024. március 12.
(!)

Csomagolás és Küllem:
* A rúzs csomagolása: Selymesen matt, klasszikus fekete. A MAC rúzsok csomagolása mindig időt álló és gyönyörű. Nekem eddig egyik sem kopott le csúnyán, ő is nagyon strapabírónak tűnik.
* A csomagolása nagyobb, de a formája ugyanolyan, mint egy klasszikus daraboknak.
* A rúzs külleme, apró részletek: hibátlan gyönyörű rúzsforma, a MAC logó fénylik a bársonyos matt rúzs oldalán.

Szín és Pigmentáció:
* Velvet Teddy árnyalatot kaptam. Az egyik legklasszikusabb neutrális árnyalat. Én barna szemhez jobban ajánlom, mivel van benne egy pirosas/pinkes tónus. (nekem zöld)
* A rúzs csodásan pigmentált: intenzív és könnyen felvihető anélkül, hogy túl sok réteget kellene használni.

Textúra és Kenhetőség:
* Matt rúzsra számítottam, de számomra ez nem matt. Valószínűleg a SILKY jelzőnek köszönhetően van egy enyhe fénye. Selymesen siklik és nem hagy ragacsos rossz érzést. Kifejezetten kellemes felkenni.

Tartósság és Kopásállóság:
* Mint minden MAC rúzs kb 3-4 órát marad az én számom. Evés-ivás alkalmával azonnal lekopik. (De én nem kímélem!) Csókolózást bár nem próbáltam benne, biztos vagyok hogy az úr is Velvet Teddyben pompázna. :D

Nálam tartósságra csak a folyékony mattra száradóak bírnak több órát ennél.

Komfortérzet:
* 100/100, nagyon jó érzés az ajkakon.
* Nem ragacsos és nem szárítja ki az ajkakat.

Illat és Íz:
* Nincs olyan rúzs, ami nekem legyőzné a MAC rúzsok illatát. ISTENI! A korábbi MAC matt rúzsokhoz viszonyítva nekem még jobban tetszik. Ez a RÚZS illata. Bárcsak parfümöt is gyártanának belőle.

Ár-Érték arány:
* Mindenkinek kell legalább 1 MAC rúzs! Ez az a rúzs, amit tényleg el fogsz használni.

Összességében nagyon elégedett vagyok a termékkel és meleg szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyon Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre a krémmánia csapatának.

Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen & Restore Shampoo

Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen & Restore Shampoo
2024. január 10.

Nagyon sokaig hasznaltam es a kedvencem volt. Valami megvaltozott. Nem tisztit elegge. Zsiros a hajam tole.