algoritmus

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel
2019. december 27.

a csomagolass es az ara miatt vonok le pontot. a stift olcso muanyag, torekenynek es tul lazanak tunik, igy tartok tole, h elobb megy tonkre, minthogy elfogyjon.
na ehhez kepest az 1700 ft sok.

a termek amugy jo, a szine kifejezetten szep, foleg a teli feher borhoz, a hatasa kellemes, de nem csodaszer.

ha kibirja tavaszig a taskamban es ha talalok jovo osszel akciosan, ujravennem, csak kicsit sok a ha :)

Nasomatto Blamage

Nasomatto Blamage
2019. március 1.

A valaha szagolt leginkabb nevetesre keszteto illat. Sot, rohogcselnem kell tole. :) Pedig, ha valami tavol esik tolem, az a selyemcukros ponivilag, ha ertitek mire gondolok. Az az erzesem tole, h nem akar az illat altal valamifele masik -altalam vagyott, vagy hitt- karaktert megjeleniteni vagy erositeni, csak egy illat. Tenyleg rohognom kell tole, es ez az egyik legextrabb dolog, amit parfumtol kaptam. Amikor megnyerem a lottot, veszek belole, sose fujom fel, csak tartok egyet a taskamban, ha tul komolyan vennem magam :D

H&M Get It Straight Smoothing Balm

H&M Get It Straight Smoothing Balm
2017. június 7.

Szeretem. Száraz hajra is szoktam kenni, mert a festéstől elég száraz és szálkás, de szépen kezeli a szitut. Zsírosítja, ha ennyit használom, de sztem ez teljesen ok. Az illata kellemes, a mennyisége megfelelő. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de most szépen elvagyunk.