Alice83

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+
2020. február 25.

Féláron jutottam hozzá és így azért megért az árát..hasonló hatású mint a bioderma cica fényvédője mivel hatóanyagok is hasonlóak benne, de ez olcsóbb és 40 ml-es..zsíros krém, de én csak keveset teszek az arcomra fényvédő alá/vagy smink alá, nehezen kenhető de maga a tubus szája pici csőben végződik szó szerint finom pöttyöket lehet belőle felvinni a kívánt területre így, ami nagyban segíti az elkenést..nem okoz pattanásokat, nyárra sok lehet mivel megül az arcon, nyilván hisz így segíti a gyógyulást..télre viszont nagyon jó lehet önmagába is..lemosásra olajos tisztítást ajánlok..nálam 5 csillag..

UW Premium Sport Krém

UW Premium Sport Krém
2019. december 26.

Richtofit helyett kerestem (ami a legjobb szerintem)..nem használ..

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. december 24.

Nagyon jó lenne szépen egységesít és nem ül bele a pólusokba a száraz részeket nem emeli ki(ami nálam ritka),igazán ritkán tetszik meg egy alapozó mert vagy száraz vagy pattanásos lesz tőlük a bőröm nap végére..de sajnos nagyon illatos..túl illatos ..nem értem h 2019-ben már nem elvárás h illatozzon egy alapozó sőt inkább az allergizáló összetevőktől mentes termékek a jövő..sajnos nem veszem újra..