Alice83

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2020. június 24.

Jelen pillanatban ezt használom..kényelmes kellemesen viaszos, nem fényes éés hidratál..

Isana Szempilla Szérum

Isana Szempilla Szérum
2020. március 23.

Szempillára nem működik de szemöldökre csoda..nekem már lasssan 10 éve hiányos a szemöldököm és gondoltam mivel a szempillára nem jó elhasználgatom szemöldökre, mondhatom h nem vártam csodát..meglepődve tapasztaltam h kb.3 hét után csaknem visszanőtt a kitépett szemöldökavégem...már nem használok szemöldök szinező termékeket..

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn krém SPF50+
2020. február 25.

Féláron jutottam hozzá és így azért megért az árát..hasonló hatású mint a bioderma cica fényvédője mivel hatóanyagok is hasonlóak benne, de ez olcsóbb és 40 ml-es..zsíros krém, de én csak keveset teszek az arcomra fényvédő alá/vagy smink alá, nehezen kenhető de maga a tubus szája pici csőben végződik szó szerint finom pöttyöket lehet belőle felvinni a kívánt területre így, ami nagyban segíti az elkenést..nem okoz pattanásokat, nyárra sok lehet mivel megül az arcon, nyilván hisz így segíti a gyógyulást..télre viszont nagyon jó lehet önmagába is..lemosásra olajos tisztítást ajánlok..nálam 5 csillag..