Best of Beauty 2019

Alice83

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2019. június 20.

sminklemosásra nagyon jó..tusfürdővel szépen rend beteszi a szárazabb bőrt..olcsó!!mindent leírtak róla..

NIOD Lip Bio-Lipid Concentrate

NIOD Lip Bio-Lipid Concentrate
2019. május 28.

Nos három hete használom lassan és azt mondhatom működik, persze nem úgy ahogy sokan képzelik..tehát nagy térfogat növekedést nem okoz..inkább csak visszafiatalítja az ajkakat..nekem rég nem volt ilyen sima az ajkam pedig nem vagyok öreg..hidratálást nem tapasztalok..ajak kontúrját javítja..sokáig elég szerintem..az ára miatt 4 csillag csak..valószínű újraveszem mert ez szerintem egy olyan termék ami hosszú idő után hat csak..anti-aging termék..
update. egy éve használom és nagyon megvagyok vele elégedve..szép kisimult a szám és kicsit még töltődött is..én ajakírhez keverem vagy shea vajhoz..

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2019. május 26.

Nagyon hatékony..estére tökéletes nappalra kenek felé illatos dezodort..azért érdekes megjegyezni h ezeknek a dezodoroknak a titka az h sokat kell húzogatni a bőrön..van aki 100-at ír van aki 30 -at..én estére használom bár van h elfelejtek reggel kenni sosincs szagom és csak 10-15 gyors kört teszek a benedvesített dezodorral..