Alicece

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó
2020. november 6.

Alergiát nem okozott az érzékeny bőrömön.
Nagyon szép puderes finise van,erősebb fedésű. Kiemeli a szarkalábaimat es 33 evesen ugy látom jobb lenne egy gyengébb fedésű.
Én szérumot használok, alá hidratálok és igy is kiemeli a szaraz hámlo részeket.
Rosaceás piros bőrömet elfedi de meg nem sikerült orvosolnom feltöltenem a bőrömet krémekkel ugy hogy az alapozo szépen fedjen.
A bőröm napközben fénylik olajosodik ezert mindig matt hatásu alapozot veszek...amiket pedig nem tudok használni a hámlo orcáim miatt.
Az alapozo jo viszont aki hasonlo problémákkal küzd és száraz vagy felszini vizhianyos a bőre annak nem fog beválni meg hidratálo krémmel se ha extrém problémákkal küzd.
Szerintem normál zsiros bőrön csodás lehet.
Fontos hogy ne csak a színt hanem a bőrtipusunkat is nézzük alapzo választásanál.

Nos 1 èv utàn megint elovettem mert nem hasznàltam a feluleti borszàrassàgom miatt. Azota sikerult orvosolni a problèmàt ès heti kètszeres gyengèd tejsavas hàmlasztàssa meg jo hidratàloval plusz szèrumokkal helyre àllt a borom leszàmitva a rosaceàmat. Ezèrt megint elovettem ezt az alapozot ès tettem egy probàt ujra, mostmàr fantasztikusan mutat a boromon napkozben persze fènyesedik de mèg igy is jol nèzki. Mèg mindig az a vèlemènyem hogy aki el akar fedni borhibàkat, pirossàgot es fènyesebb zsirosabb bore van ami jol hidratàlt azon fantasztikus lehet.
Közepes fedésű, olajmentes formulájú, bársonyos finishű alapozó pont azt igèri amit nyujt.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2020. november 6.

Sokszor az alapozo nem mutatott jol az arcomon mert kiemelte a szàraz rèszeket,hiàba hidratàltam nem segìtett.
Ez a hàmlaszto heti 2-szeres hasznàlata mellett felfrissitette a boromet ès kimèletesen megszabaditott az elhalt hàmsejtektol anèlkul hogy iritàlna. Nagyon jò kimèletes hàmlaszto. Rutinban este hasznàlom heti 2-szer hialuronsav szèrummal ès hidratàlo krèmmel.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2020. november 5.

Kb 1 ève talàltam rà azota csak ezt hasznàlom màr 3 szor ujravettem. Szeretem ha egy spiràl dusìt is ès hosszabbit plusz tartos nem pereg le de konnyen eltàvolìthato. Nem iritàl nem neheziti el a pillàkat.