Alicece

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum
2020. június 4.

Jo termék szerettem használni tobbszor ujravettem a gyulladáson ugy láttam segit viszont a hámlás az arcomon továbbra is megmaradt.
Hosszabb távon viszont egyre inkább száritotta a bőröm es már a rosaceán se segitett valamiért mar nem torelálja az extra érzékeny bőröm.

MAC Prep+Prime Highlighter

MAC Prep+Prime Highlighter
2019. december 12.

Nagyon szeretem a szemem alá használok keveset igy nem űl be a ráncokba és szebb lesz a szemkörnyék.
Nekem a barackos árnyalat van meg ami totál elütt az arcomtol sötétebb viszont fura modon mikor felrakom beleillik az arcomba és teljesen egyéválik vele. Megvettem a vanilliás legvilagosabbat is és hiba volt mert tulságosan kivilágositotta a szemem körüli részt.
Ha meg fehérebb leszek akkor tartaléknam jo lesz de addig maradok a barackos árnyalatnál.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2019. december 12.

Szerintem mar vagy 8 éve nezegetem gondolkodtam rajta es a végén mindig más alapozot vettem ami nagy hiba volt.
Száraz sokszor hámlo rosaceás bőrömre tökéletes választás. Bőrhibám nincs ezert nem is akartam erős fedést meg az én bőrtipusomon egy erős alapozo csak rontana rajtam.
Fixálo mattitopudert használok utánna.
Alkalmakra használom ritkán egésznapra mert szinezett hidratálo a napi rutinom.
Pont azt kaptam amit akartam egységes bőrkép de teljesen naturális nem elfed inkább megszépít. Nem iritál nem szárít