alicesmith

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Etude House Dear My Party Nails Körömlakk

Etude House Dear My Party Nails Körömlakk
2014. január 29.

Nekem a sötétkék van meg Sapphire blue azt hiszem a neve. Nagyon szép szín, 2 rétegben kell felkenni. De nem szeretem, mert nem tarós. Van másik Etude House-os körömlakkom, ami kibír egy hetet is. Na ez csak max 2 napot bir ki, anélkül, hogy vmelyik körmömről lejönne.

Etude House Disney xoxo Minnie Collection Körömlakk

Etude House Disney xoxo Minnie Collection Körömlakk
2014. január 29.

A rózsaszín alaplakkot és az ezüst masnis fedőlakkot rendeltem meg még wishes cikkje után :) a fedőlakk tényleg nagyon jó. A szín tényleg kis cuki rágógumis, és tartósságra is nagyon jó.Egy hetet simán kibír. A fedőlakk se rossz, csak pepecselős. Nehéz a masnikat kihalászni, és nem mindegy az sem, hogy a masnik hova kerülnek a körmödön, mert beleakadnak mindenbe és lejönnek, mivel nagyon kemények és kiállnak picit. De ha jó helyen vannak, ahol nem akadnak bele semmibe, akkor egy hétig is fent vannak.Mostanában piros lakkal használom, amivel még jobban néz ki, mint a rózsaszínnel.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2014. január 29.

Reggelente szoktam használni, hogy sminkelés előtt eltávolítsam a száraz részeket. Erre a célra pont megfelel. Szeretem a mkroszemcséket, mert kíméletesen tisztít. Mar vagy 3 tubussal elhasználtam belőle. Nem csodaszer, de azért szeretem használni.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ