alidak

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló
2021. július 11.

Néha nekem is száraz és érzékeny a szemkörnyékem, mert rendszeresen sminkelem magam, amit le is kell mosni. A törléstől, mosástól irritált lesz néha a bőröm, amin ez a krém sokat segített. Egyetlen negatívumaként azt említeném, hogy elég picike tubushoz képest borsós az ára.

Kiehl's Midnight Recovery Eye

Kiehl's Midnight Recovery Eye
2021. június 17.

ez volt az első szemkörnyékápoló krémem. Csodát nem tett, viszont számomra láthatóan világosította a karikáim, és szép hidratált volt a bőr a szemem alatt. Sosem irritált vagy csípett, és nagyon sokáig eltartott, kb egy évig használtam, úgy, hogy minden este felkentem. Most nem venném meg az illatanyag miatt, viszont azóta használtam másik szemkörnyékápolót amiben nem volt illatanyag, és csípett, illetve sokat nem csinált. Nem tudom, hogy újravenném-e, mert drága és illatosított, viszont azt kell hogy mondjam, hogy ez volt a legjobb krém amit a szemem alá használtam eddig (megjegyzem, hogy csak négyet próbáltam).

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. október 23.

Régebben használtam még, de gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt, lehet másodszorra jobb lesz. Nem tetszik ez nekem, különösebben nem rossz termék, de szárít, és nincs kevesebb pattanásom tōle. Nekem kevert bôrtípusom van, szóval lehet nem nekem szánták ezt a terméket. A kiszáradt bôröm meg még jobban gyullad, tehát a pattanásaim is pirosabbak és gyulladtabbak. Csakis zsíros bõrüeknek ajánlanám, akiknek nem is érzékeny az arcbőrük. Az én kevert, érzékeny arcbőrömhez ez túl durva - plusz pont viszont, hogy valamelyest mintha segített volna a hát, illetve váll aknémon, viszont ezt valószínűleg másik arclemosó is megtenné.

1 MÁRKA