alidak

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2019. november 11.

Fussy árnyalay van meg. Imádom, kedvenc szájfényem amit valaha használtam. Gyakran utolér a kényszer, hogy kenegessem vele az ajakaim, mert annyira jó érzés viselni. Nem ragadós, szép a fénye és a színe, és az applikátort is imádom. A csomagolás is 10 pont, nagyon jól néz ki a toalettemen. A többi árnyalatot is megveszem.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. november 2.

@kalmaniki te bizti a photoderm aquafluidot használtad ? Mert ez egyeltalán nem nehéz vagy olajos sõt nem is igazán krém. Van a Biodermának hasonló tubusban krémesebb állagú 50-es fényvédõje. Nekem ez nagyon bejött, inkább folyékony állagú, mint krémes - kell is vigyázni vele, amikor adagolja az ember, mert nagyon folyik. Nagyon hamar beszívódik, és ami a legjobban tetszik benne, hogy nagyon jól lehet rá sminkelni. Más hozzátenni valóm nem igazán van, talán annyi, hogy ha valakinek száraz a bõre nagyon, akkor érdemes alá hidratálni reggelente, (megjegyzem, hogy én nem csak napozó krémnek használtam, hanem mindennapi fényvédõnek is, sõt a tetoválásomra is ezt kentem egész nyáron és õszön), mert ez önmagában nem elég, de valamennyit hidratál. Nem szárít. Egy tubus kb 4 hónapig volt elegendõ mindennapos használattal, nyáron többet, õszön nomál mennyiséget kentem fél.

MAC Rose Prep+Prime Fix+

MAC Rose Prep+Prime Fix+
2019. július 22.

A megszokott fix+ minõség, talán kicsit dewy-bb az eredeti változatnál. Isteni az illata, és tetszik, hogy csak rózsavíz van benne, és nem illóolaj, ami irritálóbb. Nem lengi körül az embert a rózsaillat, inkább csak kifújáskor érzõdik, és amig megszárad. Az illata inkább frissen szedett rózsákra emlékeztet, mintsem parfümre. Én imádom a fix+ot, az egész smink természetes hatásù és ragyogó lesz, semlegesíti a maszkos hatást. Nem lesz feltétlenül tartósabb tõle a makeup, hanem szebben kopik.