alidak

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. október 23.

Régebben használtam még, de gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt, lehet másodszorra jobb lesz. Nem tetszik ez nekem, különösebben nem rossz termék, de szárít, és nincs kevesebb pattanásom tōle. Nekem kevert bôrtípusom van, szóval lehet nem nekem szánták ezt a terméket. A kiszáradt bôröm meg még jobban gyullad, tehát a pattanásaim is pirosabbak és gyulladtabbak. Csakis zsíros bõrüeknek ajánlanám, akiknek nem is érzékeny az arcbőrük. Az én kevert, érzékeny arcbőrömhez ez túl durva - plusz pont viszont, hogy valamelyest mintha segített volna a hát, illetve váll aknémon, viszont ezt valószínűleg másik arclemosó is megtenné.

Dr. Bronner's Mandula Szilárd Szappan

Dr. Bronner's Mandula Szilárd Szappan
2020. augusztus 28.

Jár neki az öt csillag. Ez a szappan tényleg mindent tud, arcot mosni, kézmosni, fürdeni, ruhát mosni, borotvàlni, hajat mosni... Nem szárít, visszafogott az illata, a bőröm nem szárította, a hajam is jól viselte. Egyetlen negatívuma az ára, de ennek ellenére ki fogom próbálni a folyékony verziókat is.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2020. április 28.

Ez egy jo alapozo, a fedeset kozepesnek mondanam, a tartossaga egesz jo. Tobbnyire meg voltam elegedve vele, a 120-as arnyalat tokeletesen passzolt az en borszinemhez. Megsem lett az igazi, eloszor is, mert nem olyan nagy a fedese, mint szeretnem, es kicsit nehez epiteni. Ez volt vele a legnagyobb problemam, ha epiteni probaltam a fedest, akkor felvette az also reteget is. Probaltam tobb idot varni, kevesebbet a retegek kozott,de nem mukodott. Nem lehetetlen epiteni, de nem az a tipusu "buildable" alapozo amit en szeretek, nalam az egy nagyon fontos szempont. Ennek ellenere tudom ajanlani olyan emebrekenk akiknak nincs sok borhibajuk vagy elszinezodes az arckon, es hosszantarto alapozot keresnek. Nagyon jo a szinvalasztek, es az arcon is nagyon jol nez ki, termeszetesnek hat. Nem szuper matt, de nem is fenyesedik ki napkozben, amolyan termeszetes matt fedese van.