AligatorBaby

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2021. szeptember 3.

Nagyon jó kis korrektor a szem alatti karikákkal és ráncokkal tényleg csodát művel, egyedül a szivacsos applikátorát utálom, nem lehet tisztítani a kis ráhúzott szivacsot megfelelően, szaporodnak rajta csak a bacik, az egyátalán nem kellett volna rá meg ez a tekerős tető se, simán pumpás tégelyben kellett volna megcsinálni, ezért csak 4 csillag.

Müster & Dikson Argabeta Collagen Milk

Müster & Dikson Argabeta Collagen Milk
2021. szeptember 3.

A képen a sampont látom nem pedig a hajtejet így én ahhoz szólnék hozzá. Én meg vagyok vele elégedve maximálisan, sokat segített a hajam állapotán és az illatát is szeretem nagyon. Maszkjával együtt használom és csak jókat tudok mondani róla, hajhullásom is mérsékelte. Előttem szólóhoz csak annyit, hogy valóban az SLS és parabénmentes termékek nem habzanak úgy, de úgy érdemes használni ( egyébként minden sampont ) hogy kb 10-14 ml sampont kis műanyag flakonban felhígitani 30 ml vízzel. és jól összerázni és úgy felvinni a hajra és kétszer hajat mosni ezzel a mennyiséggel. Ezzel a módszerrel alkalmazva nincs gondom a habzással.

Nr. 9 Schüssler Natúr Arckrém Pattanásos Bőrre

Nr. 9 Schüssler Natúr Arckrém Pattanásos Bőrre
2020. augusztus 9.

Meg kell mondanom, mikor megvettem (akciósan volt egy webáruházban), nem fűztem hozzá túl sok reményt, de kellemes csalódást okozott, azt nem mondom, hogy pattanásmentes vagyok fullra, de nagyban segített a pattanásos és miteszeres bőröm állapotán, a nagy gumókat eltűntette, illetve a pattanás utáni foltokat is halványította, így kb. 2 hét használat után csak kisebb tűhegyni pattanásaim vannak, kiváncsi vagyok, hogy majd huzamosabb használat után is hatékony lesz-e, mert sajnos nekem ez volt mindig a legnagyobb dilemma, hogy ami használt az is csak egy ideig, aztán a bőröm megszokta és megint romlott az állapota :( Sminkelés előtt viszont használnom kell előtte egy mattító primert különben hamar átfénylik alatta a smink, ezért csak a 4 csillag, egyébként azt kell hogy mondjam az egyik legjobb arckrémek között van, amit valaha használam.