AligatorBaby

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2020. május 1.

Nagyon szuper arcpakolás aknés szeborráés bőrre, a gyulladást leviszi és nagyon szépen mattít, én heti min 2-3szor használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, a pirosságot eltünteti és utána a bőröm lényegesen tisztább, az állaga kicsit ilyen boszorkányfőzetes, de csodaszer!!!

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2020. április 20.

Ha valaki eszeveszetten keresi azt a hajfestéket ami csibesárga hajat csinál, akkor ne keressen tovább vegye le a polcról a 9-10 bright blonde árnyalatot, fénylő szőke nem lesz, de csibeszőke az garantált, 3 csillag mert nem károsította a hajam legalább, de a szín hát, krtikán aluli, igénytelen sárga szőke :S

Himalaya Herbals Clarina Akne Elleni Arcpakolás

Himalaya Herbals Clarina Akne Elleni Arcpakolás
2020. április 20.

Nos sokan pakolásnak használják, annak is brutál jó, csodát tesz a zsíros aknés szeborreás bőrrel, ám én elkezdtem éjjelre használni, úgy hogy patttanásokra és a problémás helyekre kentem lefekvés előtt és egész éjjel rajtahagytam, nem omlós vakolatjellegűre szárad, hanem inkább így csak egy filmréteget képez a bőrön, tehát nem kell attól félni hogy az ágyban széthordja az ember a darabjait mindenfele :D és azt kell, hogy mondjam csodát tesz egy éjjel alatt a pattanásokkal, reggelre a nagy gennyes pattanásom is teljesen lement és összezsugorodott, azóta ez a mentőövem ha belobban az arcom, nagyon örülök, hogy felfedeztem, szuper csodaszer, nem irritál csak teszi a dolgát és az illata se tolakodó, komolyan a receptre kapható bőrgyogyó által felírt kencék se kezelték ilyen szépen a kis mérges genyó patikat!