AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Tonymoly Blackhead steam balm

Tonymoly Blackhead steam balm
2019. április 21.

A csomaglás nagyon cuki, de sajnos semmit nem csinált a miteszereimmel meg a pórusaimmal, ennyi pénzért ennél 100szor jobb pórustisztítókat lehet venni, két csillag, mert ártani nem ártott a bőrömnek.

Alverde Fixierendes Spray

Alverde Fixierendes Spray
2019. április 21.

Erős citromos illatú spray, ami azonban hamar elillan. A kiárusított termékek közé volt bedobálva, 899ftra leárazva , úgy voltam vele ennyit még megér egy próbára, habár én nem nagyon hittem soha ezekben a sminkfixáló spraykben, és valóban a sminkem semmivel se fixálta jobban mint egy jó púder, és arcra fújva is kicsit csípett is, ám frissítő hatása miatt kitűnő testpermet volt tavaly nyáron :D Újra biztos nem fogom venni, de azért teljesen hasznavehetetlen se volt.

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Banana

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Banana
2019. április 21.

A zsíros bőrömre tökéletes is lenne, mert hosszan tartóan mattit, és kb 6 órán át nem is fényesedett átt, viszont ami nem jött be, hogy kicsit ilyen sárgás bőrszínt ad :S Talán sötétebb bőrűeknek jó lehet, de száraz bőrre tényleg nem ajánlom, mert nekik biztos kiszárítja a bőrüket. Nyáron azért mégiscsak elhasználom, mert akkor amúgy is kicsit sötétebb a bőrtúnusom a nap miatt, de újra szerintem nem veszem.