alinn

Regisztráció dátuma: 2016. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. július 12.

Első szilárd samponos próbálkozásnak meglepően jó és működő képes, kellően tisztít, nem nehezíti a hajat.

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. július 12.

Alapvetően erős hosszú szálú hajam van, viszont a vége elég könnyen töredezik, és kócolódik. Szóval a hajmosás után kifésülni vagy formát adni neki elég nehéz, olyan spray-szerű balzsamot kerestem, amit nem kell kimosni és tényleg segít fésülhetővé tenni és nem nehezíti el a hajat. Ezeket mind megtaláltam ebben itt.
Nekem nagyon bejött ez a termék, tényleg könnyebben fésülhető tőle a hajam, nem zsírosodik gyorsabban tőle, plusz vegán. És 3-4 hónapra elég egy flakon. Fogok még próbálkozni más márkával is, de ha nem válik jobban más be, akkor marad ez.

N.A.E. Bio Regeneráló Sampon

N.A.E. Bio Regeneráló Sampon
2020. július 12.

Nagyon kíváncsi lettem a márkára és egyre több terméküket elkezdtem használni, eddig csalódást nem okoztak.

Három hét után (felváltva használtam egy szilárd samponnal*): elég jónak tűnik, szeretem az illatát bár nekem inkább szőlő, mint oliva/bazsalikom, viszont picit nehezen bírom rávenni, hogy felhabzódjon és igazán tisztítani kezdjen. De még elég sok van belőle, szóval, ez még változhat az üveg végére.

*A szilárd sampon még nem nae, de azt is ki akarom próbálni majd.