Best of Beauty 2019

aliz1105

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

RapidBrow Szemöldök Erősítő Szérum

RapidBrow Szemöldök Erősítő Szérum
2019. július 11.

Nos remélem tudok segíteni, azoknak, akik szeretnék visszanöveszteni a szemöldöküket. Nekem
eredetileg dus volt. De sajnos fiatalon, egymásnak szedetuk ki a kollégiumban a csajokkal. És bizony nem mindíg olyanra sikerűlt, amilyenek lennie kell. Egyre vékonyabb lett, és sajnos egy idő után már nem nőtt ki. Persze sokan nem hiszik el hogy van ilyen, hogy nem nő újra, sokan pedig tapasztalták. Már évek óta muszáj kihúznom. Egy ideig gondolkodtam hogy kitetováltatom, és akkor nem lesz vele gond. Az igazság hogy akármilyen szépen is van megcsinálva, az látszik hogy tetoválva van, és szerintem nem néz ki jól. Probáltam a ricinus oljajat, ami furcsa módon a szempilláimmal csodát művelt, a szemöldökömmel semmit sem tett. Aztán nagy nehezen rávettem magam hogy kiprobáljam ezt a szérumot, az ára az ami eddig visszatartott ettől. Úgy nézz ki mint egy szempillaspirál. Reggel és este kell alkalmazni. Nem szabad lemosni utána, Elso két hét után nem láttam még javulást. De 3.hétől látthatóak lettek a sok sok apró szálak. Ez sajnos el tart egy ideig, és türelmet kíván, de abszolút hatásos. Egy db kb 1 hónapra elegendő. De két hónapig kell egyfolytában használni. Az ára miatt le kell vonnom egy csillagot. Angliában 37£. De akinek telik rá, és nem is sajnálja rá érdemes kiprobálnia.
Update: igen valóban működik, amíg használod.
Már vagy 5 tubussal elhasználtam az évek során.
De amint abba hagyom 1 hónap után vissza áll a kiindulási pontba. Szóval folyamatos használatot kíván. Ehez meg szerintem túl drága.

Lush Breath of God Parfüm

Lush Breath of God Parfüm
2019. július 3.

Nekem már a neve is nagyon tetszik. Megvenni még nem mertem, mivel iszonyat füstös illata van az első fél órában , konkrétan mint ha vmi aromás fát egetnének. Viszont van benne valami fantasztikusan jó, imádni való friss levegő illat. Pont ahogy a leírás állítja. Érdekes nem? Füst és friss levegő. Az biztos hogy az egyik legérdekesebb illat amit valaha kipróbáltam.
Update
Már egy fél üvegcsével el is fogyasztottam.
Rajtam a boróka a legdominánsabb, aminek nagyon örülök,ez adja az illat légiességét.
Az hogy az illat maga a Breath of God nevét kapta egyszerűen fantasztikus. Ennél találób nevet nem kapthatott volna.
Mivel ez nem egy uniszex illat. Inkább nem nélküli. Akit körbe ölel ez az illat jóval feljebb van mint nő vagy férfi.
Valaki aki csodálatra méltó. A szárnyai alá vesz.
És mindíg szeretni fog. Köszönet érte a Lushnak. ❤️❤️❤️

Lush The Smell Of Weather Turning

Lush The Smell Of Weather Turning
2019. július 3.

Már pont megírtam az emailt, hogy én ezt vissza szeretném küldeni. A menta amit első pillanatban éreztem az üvegből szimatolva még tetszett is.
Aztán ráfújtam a csuklómra. Amit ekkor éreztem
az kb olyan volt mintha egy lóistálóban 🐴 a nagypapa mellet állnék reggel, aki frissen borotvàlkozott és jó sok arcszerszt magára locsolt. Szóval nekem ez nagyon pasis, sőt inkább idős bácsis illat. Aztán egy idő múlva kamillás, fahéjas, meleg, őszre való illat lesz belőle, ami egész kellemes, viszont nem tudom megéri e várni rá. Még mindíg nem tudom vissza küldjem e, mert azon gondolkodtam hogy összel meg fogom szeretni. De a lovas, bácsis kezdeti egy, két óra nekem nagyon zavaró. Nem azt mondom hogy nem jó illat, de inkább apukámnak való.
Majd írok még hogy mi let a sorsa.
Egy csillagot vonnék csak le..
A két csillag levonást azért kepja mert bármennyire is szeretem a Lusht ki nem állhatom hogy pont azokhoz nincs mintájuk amik sak online rendelhetőek.