aliz1105

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow
2019. október 23.

Nem tudom ez mire jó.? Talán annak akinek alapban nagyon szép egyenletes dús szemöldöke van de túl világos , annak jó kímélni kicsit. Viszont arra meg egy olcsó ceruza is elég. Ha Vikinek rendezetlen, hiányos vagy túl egyenletlenűl nő arra semmit nem ér. Semmit nem ér. Nem maradnak meg tőle a szálak a helyén, nem lehet vele hiányzó szálakat kipotólni, rondán mutat felkenve. A leg hasznavehetetlenebb smink amit valaha vettem.

Amouage Epic Woman

Amouage Epic Woman
2019. október 20.

Egy kis mintám van belőle. Teljessen olyan szaga van mint egy műanyag doboznak. Vagy egy olvadt műanyagnak. Brrr... Nagyon bizarr.

RapidBrow Szemöldök Erősítő Szérum

RapidBrow Szemöldök Erősítő Szérum
2019. július 11.

Nos remélem tudok segíteni, azoknak, akik szeretnék visszanöveszteni a szemöldöküket. Nekem
eredetileg dus volt. De sajnos fiatalon, egymásnak szedetuk ki a kollégiumban a csajokkal. És bizony nem mindíg olyanra sikerűlt, amilyenek lennie kell. Egyre vékonyabb lett, és sajnos egy idő után már nem nőtt ki. Persze sokan nem hiszik el hogy van ilyen, hogy nem nő újra, sokan pedig tapasztalták. Már évek óta muszáj kihúznom. Egy ideig gondolkodtam hogy kitetováltatom, és akkor nem lesz vele gond. Az igazság hogy akármilyen szépen is van megcsinálva, az látszik hogy tetoválva van, és szerintem nem néz ki jól. Probáltam a ricinus oljajat, ami furcsa módon a szempilláimmal csodát művelt, a szemöldökömmel semmit sem tett. Aztán nagy nehezen rávettem magam hogy kiprobáljam ezt a szérumot, az ára az ami eddig visszatartott ettől. Úgy nézz ki mint egy szempillaspirál. Reggel és este kell alkalmazni. Nem szabad lemosni utána, Elso két hét után nem láttam még javulást. De 3.hétől látthatóak lettek a sok sok apró szálak. Ez sajnos el tart egy ideig, és türelmet kíván, de abszolút hatásos. Egy db kb 1 hónapra elegendő. De két hónapig kell egyfolytában használni. Az ára miatt le kell vonnom egy csillagot. Angliában 37£. De akinek telik rá, és nem is sajnálja rá érdemes kiprobálnia.
Update: igen valóban működik, amíg használod.
Már vagy 5 tubussal elhasználtam az évek során.
De amint abba hagyom 1 hónap után vissza áll a kiindulási pontba. Szóval folyamatos használatot kíván. Ehez meg szerintem túl drága.