Aliz79

Regisztráció dátuma: 2019. október 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2022. január 21.

Na, ezt is kipróbáltam, de nem hiszem, hogy valaha újra fogom (szempillalifting+festés)
A kozmetikus, aki készítette, nagyon kedves stb..volt.
De valahogy a végeredmény nem meggyőző.
Még "friss", mai, úgy néz ki, mintha túl sok fekete szempillaspirált vittem volna fel, kicsit mintha össze is lenne állva és baromi kemények, merevek a pillák, úgy érzem, ha hozzáérek, letörik.... Nem nagyon látom, hogy szebben állnának vagy jobban ívelődnének.

Szóval 8.000 forintot megint feleslegesen dobtam ki.....

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2022. január 2.

UPDATE 2 HÓNAP UTÁN (2022.jan.01.):

Az irtózatos vörösség továbbra is kijön, szóval áttértem kizárólag esti használatra, hogy ne szóljanak a melóban miatta.
Most használom 2 hónapja.
Nem lettek dúsabbak, nem lettek feketébbek, nem lettek vastagabbak.
Egy-egy szál láthatóan hosszabb, mint a többi, de ez inkább groteszk és zavaró, mert úgy néz ki, mintha totál kihullott műszempilla 1-2 árválkodó maradék pillája lifegne, szóval azt az 1-2 szálat is inkább levágtam.
Szóval teljes pénzkidobás, sőt, kifejezetten kártékony szer.

No, értékelés -1 hónap után (2021.dec.01.)

Patikából rendeltem, 6.000 forint volt, az a változat, ami rendes bimatoprosztot tartalmaz.
Pont ma 1 hónapja használom, reggel és este is.

Ha belemegy a szemembe (80%, hogy belemegy, hisz a szempilla töveire kell felvinni,onnét meg 1-2 pislogás s bumm, máris a szememben van), elképesztően csíp, könnyezek tőle és őrült ember módjára lesz vörös az egész kötőhártyám. Többször szóltak már emiatt a munkában is (ugye az egyik Covid-variáns kötőhártyavörösséget is okoz).

Szóval ez nagyon rossz.

Eddig nem csinált semmit. Se szempilla hossznövekedés. Se dúsulás. Se sötétedés. Semmi. Teljesen hatástalan.

Elhasználom a tubust, de egyelőre teljes pénzkidobás, sőt, kifejezetten káros.

Itt jegyzem meg, hogy kicsit tele van a puttonyom már, hogy itt mindig, mindenkinek, minden úgy beválik, olyan szuper, meg csodaszer, meg világmegváltás meg minden, mire én ostoba, megveszem, aztán a nagy semmi. Ugyanígy jártam a Paula's Choice 2%-s BHA-jával, mindenki az egekig magasztalta, hogy az életét mentette meg, nekem meg sose voltak akkora, vastag, kövér és sötét mitesszereim, mióta ezt használom (5 hónapja). Totálisan nulla ez a termék is. És még sorolhatnám, de estig se érnék a végére. Felsorolhatnám a teljes The Ordinary családot. És még egy csomót.

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2022. január 1.

Az illatát nagyon szeretem, nagyon-nagyon...
Ősszel, télen és tavasszal elég, nyáron már nem véd meg az izzadás ellen, ezért ahogy jön a meleg, másra váltok, de a meleg elmúltával nagyon szeretem használni.