alizee

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Gres Cabotine

Gres Cabotine
2022. március 23.

tökéletes példája annak, hogy az évek során mennyire változik az ember ízlése. 6-7 éve a világból ki lehetett volna kergetni vele, akkor még csak az édes-füstös gourmand kategória létezett számomra, azóta kinyílt a világ viszont én is meglepődve tapasztaltam, hogy az utóbbi hetekben milyen hatással volt rám konkérat ez a legrondább brokkoli üvegbe zárt csoda. először is egyik barátnőm mutatta be újra nekem úgy, hogy a míg a kétnapos migrénemet elmúlaszotta ez a virágözön másnak pont ettől jön elő. felfújtam magamra, aztan zsepire és napokig szagolgattam magamat megkérdőjelezve folyamatosan, hogy "utálhattam" ezt ennyire és most mi változott... tökmindegy igazándiból, ehhez az illathoz valószínűleg fel kell nőni. igen klisé de ez van. mostmár tudom értékelni a maga brutál zöld és savanyúan virágos módján, egy borostyánnal telenőtt angol kertben képzelem el magam tőle, eső után amikor minden életre kel és a fullasztó meleg után végre friss a levegő. ritka az amikor egy illat után nyúlok hetekig de most ez KELL, az orromnak, a kedvemnek, a lelkemnek. csodálatos illat!

Asdaaf Majd Al Sultan

Asdaaf Majd Al Sultan
2022. március 8.

ez a parfüm egy gyöngyszem, és az amiből kelleni fog egy tartalék üveg (mindig). a tavalyi évben engem is beszippantottak ezek a megfizethető de brutál jó minőségű arab parfümök, 11 darab csücsül a polcomon de azt kell mondjam ez a legkülönlegesebb az összes közül. édes, de hogy mitől az rejtély számomra... szóval édes-füstös-mély illat rengeteg borssal amit imádok és egy jó adag tömjénnel. sajnos rajtam a fenyő nem jön elő pedig nagyon szerettem volna, bár lehet akkor már túl sok lett volna a jóból. hülyén hangzik de kicsit olyan wellness illat így is, nem hétköznapi, olyan megfoghatatlan.
tartóssága lehetne jobb is, de annyira imádom, hogy szívesen fújom többször ha kell, főleg mert nagyon jó áron lehet kapni.
(ma próbálgattam pár replica parfümöt és a by the fireplace igencsak hajaz rá, de az idővel nagyon szúrós-füstössé válik)

Banana Republic Rosewood

Banana Republic Rosewood
2022. március 4.

erről az illatról a halvány rózsaszín szín jut eszembe, mondjuk a folyadék is halvány rózsaszín de pont ezért találó vagy ezért kötötte össze az agyam vele. krémes-fás-megnyugtató illat, olyan mint egy vastag kötött pulóver vagy egy ölelés. ilyenkor tél végén esik a legjobban, amikor még minden szürke és hideg, de már látszik, hogy vége és lassan jön a jó idő. tartóssága átlagosnak mondható, 4-5 óra és a hatósugara is visszafogott de jelen van. hétvégi illatnak vagy otthon estére, vagy ha csak valami olyan illatra vágyunk ami mindent a helyére tesz.