alizee

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. május 12.

az idei tél után irdatlan módon kiszáradt a bőröm, ennyire még sosem szenvedtem vele, az eddig használt testápolók nem működtek és hiába radíroztam/használtam a dry brush-t semmitől nem volt jobb de ez mentette a helyzetet. olyan mint egy nagyon sűrű patikai krém, szinte kenőcs állaga van ezért egy kicsit nehéz is eldolgozni, ennek ellenére hamar beszívódik. nem voltam ragacsos tőle és nagyon szépen kezdte visszaállítani a bőröm hidratáltságát. a kezemen az ekcémámat is enyhítette. arcra viszont nem kenném, egyszer kipróbáltam de nekem ott egy kellemetlen filmréteg marad és talán ki is jött tőle egy-két pattanás.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. május 3.

én is pattanás utáni foltokra/hegekre és a pórusokra vettem bár azokkal sajnos semmit nem csinált mégis jól esett a bőrömnek a használata. nagyon folyékony az állaga, pillanatok alatt felszívódik és bár estenként 3-4 cseppet használtam egy hónap alatt elfogyott. nem fogom újravenni mert változást nem tapasztaltam.

Tesori D'oriente Aegyptus

Tesori D'oriente Aegyptus
2020. április 8.

érdekes ez is mint szinte az összes tesori, ha jól számolom ez a hatodik illatom tőlük de messze lemarad a többi mögött sajnos. ugyanaz a bajom mint az ayurveda-val, maga az illat nagyon finom, friss, fás púderes egy kis fanyar csavarral amire nemtudok rájönni mi lehet, viszont olyan gyengén muzsikál, hogy fél óra múlva nem érzem sem a bőrömön sem ruhán :(