AlizPeter

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Anti Pickel Feuchtigkeitsgel

Neutrogena Anti Pickel Feuchtigkeitsgel
2024. április 17.

Én a pattanasaimra kenem csak nem az egész arcomra. Gyulladt pattikon segít pár nap alatt elmúlik, a patti utáni hegekre is használom ott még nem látok változást. Állaga kellemes geles, illatmentes.

Skintegra Infrared

Skintegra Infrared
2024. április 9.

Up* Nem vettem újra hosszú távon zavart a ragacsossag. Amúgy használ nem rossz termék kicsit csíp felkeneskor de elmúlik.

Ez most a rutinom fő pattanaskezeloje. Nem olyan régen kezdtem el használni a többi skintegras termékkel úgy veszem észre hogy lassan teszi a dolgát. Ezelőtt pont a Biotherm krém mintákat tesztelgettem és jó szetcsaptak az arcom pattanások, irritáció... Most ezek a termékek lassan majd helyrehozzak ezt. Én meg vagyok elégedve vele bízok benne hogy jó lesz irritációt nem okozott segít a gyulladt pattikon és gyorsabban gyógyulnak mivel nagyon érzékeny a bőröm örülök hogy rátaláltam szép osszetevokkel. Felkenes utan hagy egy kis ragacsos érzést de egy idő után eltűnik. Nectarral hidratalok alá. Reggeli rutin: Amiphian, Nectar, infrared.

Neutrogena Lipcare Száraz Ajkakra

Neutrogena Lipcare Száraz Ajkakra
2024. április 9.

Új kedvenc! Felkenem és nem is érezni h rajtam van, mégis táplál nem száraz mellette az ajkam.

4 ÖSSZETEVŐ

Jojoba Beads Kockázat: