alizv

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2017. április 6.

Ha valakinek szinte tökéletesen telt szemöldöke van/csak fixálni szeretne, annak tökéletes, de önmagában egy nem dús szemöldökű egyénnek (mint nekem) ez édeskevés. Reggeli rohanásra szántam, mikor nincs időm másra, de szinte semmit nem színez vagy dúsít, így inkább rászánom a ceruzával az időt mindig. Nekem pénzkidobás volt.

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2017. március 19.

Nemhiába, hogy mindenki ódákat zeng erről a palettáról. Én általában mixelni szoktam a színeket, minden kombinációval elégedett vagyok. A krémes állagút pedig "primer"-ként szoktam használni a többi szín alá, olyankor még a napot is én vakítom meg, és nem fordítva! :D A lényeg, hogyha visszafogott highlightert szeretnétek, nem ezt ajánlom, de más ok nem is lehet az elmulasztására, nagyon megéri!

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2016. november 26.

Igazi álom. Gyönyörűszép színei vannak a palettának, igazán minőségi a formulájuk, olyan a tapintásuk mint a selyemnek. Szinte a végtelenségig lehet velük fantáziálni, mert rengetegféle smink kreálható velük, és bárhova/bármeddig gondolkodhatok vele, mert szemhéjalappal az én szuper olajos szemhéjamon is ottmarad! Mindenképp ajánlom, ha valaki meg akarja magát lepni egy -ugyan drága- de sohamegnembánható ajándékkal. :)

1 MÁRKA