allebag2

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2020. február 19.

A stiftes verziót és ezt a tégelyes kiszerelést használom felváltva. Este ezzel kenem be az ajkaimat, reggelre pedig tökéletesen hidratált száj lesz az eredmény. Igazából millió ajakápolót próbáltam már, és csak a Carmex vált be. Tényleg csodaszer.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. január 31.

Nagyon-nagyon jó testradír, megfelelő mennyiségű cukorszemcsével. Szuper puha lesz a használata után a bőr. Szerintem táplál is. Bár nem is kellene utána testápoló, én azért szoktam használni, mert - gondolom, az elhalt hámsejtek eltávolítása miatt - még hatékonyabb a hidratálás. Az illata mennyei, reggeli tejeskávé. Ami negatív, az a színe, ugyanis a használata után minden barna pöttyös a fürdőben, de ezért nem vonok le pontot. Az ára is kedvező a mennyiségéhez és minőségéhez képest. Tökéletes.

Lush Santa's Christmas

Lush Santa's Christmas
2020. január 5.

Tavalyi szerzemény, egy ideig használtam, de nagyon nem jött be, h minden zuhanyzás után nagytakarítást kellett csinálni a fürdőszobában a használata után. Minden tiszta piros foltos lett. Viszont kitaláltam, hogyan lehetne kevesebb bosszúsággal használni, és így már méltóképpen tudom értékelni.

Szuper télies illata van, vaníliás kóla. Egyáltalán nem habzik, viszont hidratálja a bőrt,nem szárít. Edzésre viszem magammal, és a testmozgás után nagyon jól esik a használata. A teremben zuhanykabin van, amiről sokkal könnyebben le lehet zuhanyozni a piros pöttyöket, mint egy kádból, így itt fogom elhasználni. Újra valószínűleg nem venném a színe és a kezelhetőség miatt,de tetszik maga a termék.