allegra

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pompom Frissítő Arctisztító Hab

Pompom Frissítő Arctisztító Hab
2019. június 24.

Csatlakozom @orsisz véleményéhez. Beragadt pumpa, szétesett hab. A tisztító hatás viszont OK. De inkább választom az Alverde tisztítóhabját, sokkal jobban megéri.

Creed Jardin D'amalfi

Creed Jardin D'amalfi
2019. június 13.

Nyáron mindig ezt fújom magamra, váltogatva a CK One-nal. Ezt elegánsabb alkalmakra is megfelelőnek érzem. Gyönyörű mandarinos, rózsaborsos felütés után cédrusos-pézsmás leszáradás. Közepesen tartós, bőrön 5-6 óráig tart, de hajon egész nap.

Xerjoff 1861 Naxos

Xerjoff 1861 Naxos
2019. május 14.

Utálom az édes, mézes, fűszeres illatokat (igazi zöld-friss-citrusos-ózonos-tengervizes típus vagyok), de ez a parfüm FANTASZTIKUS. Így, nagybetűvel. Uniszex illat, valóban, nagyon kíváncsi lennék, hogy egy férfin hogyan hat. Rajtam a bergamott elillanása után a vaníliás-fahéjas dohány dominál csipetnyi mézzel. Ez minden eddig próbált parfümöm közül a lehető legtartósabb, simán érződik felfújás után még 10-12 órával is. Ruhára fújva pedig napokon keresztül érezhető. Hatósugara közepesnél nagyobb, erős a parfüm.
A kedvelt parfümvonalam miatt ezt csak speciális alkalmakkor viselem. Nappalra munkába: JHG-Anyway v. Byredo-Palermo. Természetbe, sporthoz, szabadidős akármihez: Olfactive Studio-Panorama v.The Different Company-Tokyo Bloom. Este, éjszaka, randevúhoz, csábításhoz: csak a XJ Naxos!